+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 Megane II Sedan 1.6 Tiptronik

2004 Megane II Sedan 1.6 Tiptronik

iyi günler. ortalama 7 LT ş.içi yakan aracım için BRC tüp düşünüyorum. ancak araç kartlı sistem olduğundan TÜP sisteminin tam uyum sağlayıp sağlamayacağı konusunda halen endişem var. belki biraz titiz olabilirim ama aracımda tam performanslı çalışacak ise 1-2 güne taktırmayı düşünüyorum. aracım için TÜP verimli olur mu ? performansı az da olsa düşer mi ?

Cevap: 2004 Megane II Sedan 1.6 Tiptronik

Aracınızın kart sistemi ile lpg montajının bir alakası yoktur ve sorun çıkarmaz.Aracınıza MY-07 montajı yapılacak yetkili bayilerimiz de yaptıracağınız montajda sorun yaşamazsınız.%5 civarı performans kaybı olur fakat hissetmezsiniz.İlginize teşekkür ederiz.
    http://www.brcnerede.com

teşekkürler. peki aracıma gaz piposu uyumlu olur mu ? 1 yaş üstü arabalarda riskli deniyor ama kısa sürede 1 yaşından daha eski arabalara takılacak şekilde sistem gelişecekse bunu kullanmakta fayda görüyorum.

Aracınızın benzin enjektörü bölgesini yetkili servislerimizin görmesi gerekiyor.Gaz piposunun hiç bir araç için teknik veri olarak uyumsuzluğu söz konusu değilidir.Bazı araçlara veya sizin bahsettiğiniz yaşlı araçlara uyumsuzluk durumunı şu şekilde açıklayabiliriz.
    1-Araç yeni veya eski fark etmez Pipo için aracın benzin enjektörü bölgesinde montaj için belli bir boşluğun olması gerek boşluk olmayan araçlara uygulanmıyor.
    2-Bazı araç gruplarının benzin enjektörü çapı farklı bu gruplara uygulma yapmıyoruz.
    3-Aracın eski olması durumunda benzin enjektörleri ve oringleri aşırı ısıdan zamanla sertleşmiş oluyor Pipo uygulaması için bu parçaların sökülmesi esnasında dikkatli davranılmaması durumunda kırılması veya yırtılması söz konusu dikkatli bir sökme işleminde sorun olmaz.
    Daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler