+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VAG(Volkswagen Audi Grup) 1.8T

VAG(Volkswagen Audi Grup) 1.8T

Brc servisi arkadaşlar VAG grubu 1.8T turbo araçlarda prins marka lpg sistemlerinin kesinlikle sorun çıkarmadığını bi çoğumuz biliyoruz. Fakat BRC nin de turbo kiti varmış sanırım turbolu araçlarda. Bu ürün hakkında gerekli detaylı bilgiyi, fiyat ve referans verebilirmisiniz. A4 1.8T aracıma taktırmaya düşünüyorum.

Cevap: VAG(Volkswagen Audi Grup) 1.8T

Öncelikle mesajındaki bir durma değinmek isteriz tarafınızdan yaptığınız araştırma sonucunu genellemeniz pek uygun olmamış.
    Turbo araçlar için kitimiz uzun zamandır var atmosferik kitler ile beraber piyasaya sürülümüştür.
    Aracınıza 1500 mb genyus,turuncu enjektörlü turbo kit kullanılacak.Referans araçlar,fiat ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Sayglar
    http://www.brcnerede.com

Ben teşekkür ederim.

Herkese merhabalar,bende uye olduktan sonra ilk konumu aciyorum,bende audi a6 4b 2002 model 20 liitre lpg li aracim var,arac bir suredir ilk cakistirdigimda lpg ye geccinceye kadar sarsintili rolantide calisiyor lpg ye gecince duzeliyor,sorunum nedir acaba?Bu arada bujiler iridium laser ngk lpg yeni deyisti,
    Bu arada site cok faydali,emegi gecenlere tesekkurler

Kullandığınız lpg sisteminin marka model nedir?

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandığınız lpg sisteminin marka model nedir?
    Benimm aractaki sistem teleflex gfi modelidir,su ana kadar hic bir problem yasamamistim,fitreleride degismisti 5000km once.

Aracınızın bir kaç gün benzinde kullanınız(100-200 km kadar)sorun ortadan kalkar ise lpg ayarlarınız ile ilgili bir sorun var demektir.

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın bir kaç gün benzinde kullanınız(100-200 km kadar)sorun ortadan kalkar ise lpg ayarlarınız ile ilgili bir sorun var demektir.
    Tesekkurler,ben tavsiyenizi uygulayip sonucu buraya yazacagim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler