+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 307 VE LPG ???

307 VE LPG ???

merhabalar;Bene 2004 model 307 envy var.2.el aldım ve üzerinde Bendini lpg var.aldığım kişi yeterli verim alamadığı ve devamlı surette motor ışığı yandığı ve benzin ibresi devamlı aşağıda gösterdiği için lpg yi iptal ettirmiş ve bana önerisi 307 lerde lpg den yaptığın tararrufu servis ve bakımda daha fazlası ile ödersin onun için lpg taktırma diyor.lpg li 307 kullananlar varsa görüş ve tavsiyelerini bekliyorum.birde ne gibi sorun lar yaşıyorlar bunlarıda iletirseniz sevinirim.tşk.

Cevap: 307 VE LPG ???

Sistemlerimiz ilgili araçlar da sorunsuz kullanılabilir.Aracınıza önceki sistem zarar vermemiş ise brc montajı için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar

Cevap: 307 VE LPG ???

Ben lpg taktıralı 3 ay oldu. Son olarak tatile gittiğimde harcadığım yakıtı söyleyeyim size.
    yolculuğa başlarken ve sonuclandığında depo fullendi. Toplam 154 TL yakıt ile 1254 km yol yaptım. Yakıtın 100 TL lik kısmı için litre başına 1,71 tl ödedim (yolda pahalı malum) diğer bölüm ise 1,59 tl den alındı.
    Araçta bagaj olarak 20 kg ağırlık vardı. 2 kişi yolculuk yapıldı (yolcu yaklaşık 80 kg).
    Sollamalar ve sıkıştığım bir kaç yer haricinde 100 km hız hiç geçilmedi. klima toplasanız en fazla 3 saat çalışmıştır.

Araç: Peugeot 307 xt premium 2006 model

Karşılaştırma yapabilmeniz için yardımcı olur umarım

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler