+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sequent 24 & Sequent Fast

Sequent sistemlerin gelismesi BRC de su evrimlerden gecmistir:
    1- JUST-JUST HEAVY-FLYING
    2- SEQUENT
    3- SEQUENT FAST
    4- SEQUENT 24 (4 Silindirli araclar)
    5- SEQUENT 56 (5-6 ve 8 silindirli araclar)

Siralamada goruldugu gibi en son Sequent 56 ondan once Sequent 24 ve daha yasli Sequent Fast ve Sequent .
    Windows isletim sistemleriyle kiyaslayacak olursak
    Sequent Fast -Windows 98
    Sequent 24 ve 56 -Windows XP denebilir.
    Sitemizde en son yenilikleri takip edip onlari koymayi tercih ediyoruz.
    Bu nedenle gerek 24 ve gerekse 56 konusunda yogunlasacagiz. Malum otmotiv elektronigi hergun gelisiyor. Bizde bu gelisime acik programlari tercih etmek durumundayiz. Cunku BRC de daha cok bu sistemler uzerinde calisiyor ve versiyonlar her an yenileniyor.

Sequent 24 ve 56 nin baslica ustunlukleri: 
    12 Volt Kontak ceryani baglanmiyor.
    TPS kablosu baglanmiyor.
    Sonda istege bagli..
    Devir, hatasiz bir sinyal icin Krank milinden aliniyor.
    Cok fazla kablo kesilmedigi icin hata yapma riski azaliyor, aracin orijinalligi bozulmuyor.
    EURO 4 sinifi araclar bu kablo kesilmesi konusunda cok hassas.
    Ekstra sinyallere ihtiyac duymuyor, benzin ECU suna benzer sekilde calisiyor.

Dolayisiyla bu ustunluklerinden dolayi ve yeni versiyonlariyla devamli programlarin guncellenmesi nedeniyle SEQUENT 24 ve 56 uzerinde yogunlasacagiz. 
    Iyi calismalar.

Sayin Orucu,

Cevap icin tesekkur ederim. Ancak merak ettigim bir konu var. Ben Sequent 24u yaklasik 2 senedir piyasada goruyorum ancak Sequent Fasti ilk kez birkac ay once gordum. Su anda da yogun bir sekilde Fast kullanilmakta. Ayrica 24 daha gelismis ve yeni bir sistem olmasina ragmen yine pekcok yerde fiyati Fastin altinda. Bu durumun sebebi nedir?

Saygilarimla.

Su anda TOFAS fabrikalarinda SEQUENT 24 monte ediliyor. Ayni sekilde Italya da otomobil firmalari SEQ.24 tercih ediyor. BRC de bu model uzerinde yogunlasmis durumda. Artik FAST AR-GE calismasi yok. 
    SEQ 24 te daha az kablo kesiliyor, montaj suresi kisaliyor. Fiyat olarak bizim bir kampanyamiz var, o nedenle fiyati da uygun.
    Iyi gunler.

Merhaba,

Sequent 24 ve Fast arasindaki farklar nelerdir. Sequent Fast hakkinda dokuman ve bilgileri sitemizde ne zaman gorecegiz?

Saygilarimla.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler