+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ford focus c-max tüketim acil

ford focus c-max tüketim acil

Merhaba ful depo 3 kişi ve dolu bagajla 400km uzun yol 100-120-140 değişir hızlarla yolculuk yaptım ve 1 hafta sonra aynı yolu döndüm. yola çıktıgımda 45litrelik depoyu 1.64kr fulledim
    45*1.64= 74tl doldu
    aracım ford c-max 1.6 400km gittim 60km sehir içi trafiksiz bir ortamda (yazlık çünkü) yol yaptıktan sonra lpg tamamen bitti. 74/460=0,160ykr tükettim bana pahalı geldi acil yardım istiyorum bu istatislik nasıl sizce
    not yola cıkmadan önce gaz filtremi değiştirdim bakımını yaptım. Acil yardım lütfen

Cevap: ford focus c-max tüketim acil

Aracınız yaklaşık 100km'de 10 lt lpg tüketimi olmuş %10 civarı bir fazla yakıt gözüküyor tabi bagaj dolu ideal değerlerin biraz dışında bir hız bir miktarı şehir içi klima kullanımı var mı aracınız bakımları nasıl araç kullanım stiliniz bu faktaörleri bilemiyoruz değerlendirmesini siz yapacaksınız ve fazla yaktığını düşünüyorsanız yetkili servise durumu iletebilirsiniz.İyi çalışmalar

hımm şimdi ozaman daha ayrıntılı dile getiriyim
    *400km sehirler arası yolculugumun 120km 120km/s üstünde geriye kalan 280km 100+110km/s
    *bagaj giderken ve gelirken aşa yukarı ortalama 40kg
    *kılima kapalı
    *sürüş agrasif degildir devir 3000devire gelmeden vites değişirim
    bencede fazla geldi sanırım en son yola cıkmadan once gitiigim servise bir gitmem gerek birde egzos patırtılı muayeneye goturdum patladımı acaba diye test ettiler sağlam bir problemmi var acaba

Litre olarak aracınız sistemlerimiz ile benzinden max.%15-20 daha fazla lpg tüketimi olur bu oranların üzeri fazla yakıt anlamına gelir.Aracınızın lpg tüketimini benzin tüketimi ile kıyaslamak en doğru sonucu verir.İyi çalışmalar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler