+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MOCAN OTOGAZ

MOCAN OTOGAZ

26.06.2009 tarihinde Mocan Otogaz'da 2004 model 1.4 astra g ye brc taktırdım. 10 gündür kullanmaktayım bir sorunla karşılaşmadım. taktıracaklara Mocan Otogaz ı tavsiye ederim. Teşekkürler Mocan Otogaz.

Cevap: MOCAN OTOGAZ

30 tl lik gazla (1lt lpg=1.50tl) yani 20 litre ile 265 km gittim son led yanıp sönüyordu daha benzine geçmemişti. Teşekkürler BRC.

Sayın Sinann;

Hakkımızdaki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Aracınızı güle güle kullanın.

Saygılarımızla

Alıntı sinann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    26.06.2009 tarihinde Mocan Otogaz'da 2004 model 1.4 astra g ye brc taktırdım. 10 gündür kullanmaktayım bir sorunla karşılaşmadım. taktıracaklara Mocan Otogaz ı tavsiye ederim. Teşekkürler Mocan Otogaz.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Alıntı sinann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 tl lik gazla (1lt lpg=1.50tl) yani 20 litre ile 265 km gittim son led yanıp sönüyordu daha benzine geçmemişti. Teşekkürler BRC.
    Sayın Sinan Bey Bahsettiğiniz Km Şehirler arasımı şehir içimi?

Alıntı SALİH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Sinan Bey Bahsettiğiniz Km Şehirler arasımı şehir içimi?
    %50 şehir içi %50 şehirdışı, şehir içi dediğim ankara trafiği istanbul yolu etimesgut kızılay ümitköy etlik keçiören . şehirdışı ankara çevre yolu çubuk arası çevre yolunda da hızım ortalama 100-110 arasıydı.

Bende mocan atogaz a teşekkür ediyorum ben telefon açtım bir kaç kez kendileri telefonda dahi çok sıcak karşıladılar .İşinizi en iyi şekilde yaptığınız için ve insana değer verdiğiniz için sizi kutlar başarılarınızın devamını dilerim TEŞEKKÜRLER MOCAN TEŞEKKÜRLER BRC...

Sayın cepklinik,

Hakkımızdaki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Alıntı cepklinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende mocan atogaz a teşekkür ediyorum ben telefon açtım bir kaç kez kendileri telefonda dahi çok sıcak karşıladılar .İşinizi en iyi şekilde yaptığınız için ve insana değer verdiğiniz için sizi kutlar başarılarınızın devamını dilerim TEŞEKKÜRLER MOCAN TEŞEKKÜRLER BRC...

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler