+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gazdan benzine geçiş sornu

gazdan benzine geçiş sornu

benzınden gaza geçiş normalken neden gazdan benzıne gecınce arac teklıyor lamda gazda2,5 falan benıznde 4,5 opel servıste ayarlarım yapıldı ama benzınde bırzaman kullanıyorum her masta normal calısıyor ama gazla beraber kullanmaya basladıgımda arac stop ettıgınde tekrar her marsta arac teklıyor boguluyor. brc servısı pcye baglıyor hersey normal sız ople servıse gıdın dıyor gıdıyorum aracı 1-3 gun benzınede gayet normal kullannıyorum ama gaza baladımmı her marda arac boguluyor sbebı nedır acaba servıs epara vermekten bıktım sorunumda cozulmedi

Cevap: gazdan benzine geçiş sornu

Aracınızın marka model kullandığınız lpg sistemi sıralımı normal sistemmi montaj hangi ilde ve yetkili bayide yapıldı montaj tarihi nedir yazarmısınız.Aracınızdaki durum benzin ve lpg değerlerinin farklı olmasından kaynaklanıyor.Saygılar

2003 opel corsa 2008 ayar oto b.evler my7 sıralı sistem yanılmıyorsam . yani 10 gundur benzınde kullanıyorum hıc bır sorun yok rolantıyle ılgılı
    normal gozukuyor ama gaz kullanmaya basladığım zaman arabayı kullanıp staop ettıgınde sankı arabanın rolantısı bozuluyor araba ılk banzınde start edıldıgı zaman tekleyıp stop edecke duruma gelıyor ayar falanmı yapılma gerekıyor programda falan sorun olabılırmı bıde , kağıthanedekı merkezıne gelsem ıyı olcak sanırım yukarıda degılde dereye yakın olan yere

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın marka model kullandığınız lpg sistemi sıralımı normal sistemmi montaj hangi ilde ve yetkili bayide yapıldı montaj tarihi nedir yazarmısınız.Aracınızdaki durum benzin ve lpg değerlerinin farklı olmasından kaynaklanıyor.Saygılar

Aracınızın öncelikle lpg ayarlarının kontrol edilmesin de fayda var.Saygılar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın öncelikle lpg ayarlarının kontrol edilmesin de fayda var.Saygılar
    merkezde kontrol yapıyormusunuz acaba ?

0-212-321 5252 No' lu telefondan TARIK ÖZER' i arayarak randevu alınız.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler