+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: opel vectra 2004 comfort ledlerin sürekli yanıp sönmesi

Exclamation opel vectra 2004 comfort ledlerin sürekli yanıp sönmesi

Merhaba ufak bir sorunum var çözümünde yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
    BRC LPG aaraç kiti taktırdım . Aracım OPEL VECTRA 1.6 2004 MODEL COMFORT

Aracım ile ilgili sorunum şudur . Araç LPG Gösterge paneli doğru çalışmıyor . Aracımın içindeki tüm lpg yi boşaltarak yetkili servise gittim servisin adını şimdilik vermeyeyim . Lpg led lerinden gaz benzin ayrımını gösteren kırmızı yanarken diğer dört ışık yeşil olarak yanıp sönüyordu . Bu halde kalibrasyon yapalım denildi . Kalibrasoyn yapıldı ama yine diger tüm ledler yanıp sönmeye devam etti . Bu halde iken kalibrasyon yapmayalım siz depoyu fulleyin öyle gelin dediler depoyu fulledim yaklasık 39 litre kadar veya en fazla 40 litre kadar gaz aldım limiti biraz zorladık sanırım . Tekrar kalibrasyona girdim kalibrasyon yapıldı bir kac kez tekrar tekrar program atıldı ancak bu sefer başlangıcta her sey normal depo full gözükürken bu sefer gazda olarak gösterip diğer 4 led yine yanıp yanıp sönmeye başladı bu işlemler bir kac kez tekrar edildi . Bu yanıp sönme olayı araç hareket haline gecip 1 2 yüz metre hareket ettikten sonra meydana geldi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum bir kaç arkadaşımda da aynı arac var bir sıkıntı olmadan montajı yapıldı tüm ayarları eksiksiz çalışıyor sıkıntı yaşamadıklarını belirtiyorlar montaj sırasında bir sıkıntı olmuş olma olasılıgı varmıdır ..ilginize şimdiden teşekkür ederim

Cevap: opel vectra 2004 comfort ledlerin sürekli yanıp sönmesi

Kablo bağlantılarında bir sıkıntı var.
    Teknik destek birimimize iletişim bilgilerinizi, yetkili servis bilgilerini yazınız.
    tarik@2a-lpg.com
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

merhaba ilgili biriminize bilgileri gönderdim yetkili servise tekrar gittim kablolar değiştirildi kabloların bozuk olmadığına ve kanaat getirdiler . ancak problemim çözülmedi ve yine depo boşaltarak gitmem söylendi depo ne kadar sürede boşalacak depo boşaldıktan sonra problem çözümlenecekmi hiç bir fikir edinemedim açıkçası birdfe daha once kullanılan depolar samçelik imiş şimdilerde brc nin depoları kullanılıyor depolardaki şamandıraların uyumsuz olabilme veya fazla dolum olma ihtimalini düşündüler .. bir kac hafta sonra uzun yola gideceğim problemle gitmek yolda huzursuzluk verecek bilginize ...

1-Tank üzerinde bulunan seviye sensörü kabloları kontrol edilecek.
    2-Sensör kontrol edilecek.
    3-Şamandıra kontrol edilecek.İyi çalışmalar

sorunumun çözümünde yardımcı olan başta çerkezköy brc servisine ve siz sayın site yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler