+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sorun bitmek bilmiyor

sorun bitmek bilmiyor

2008 temmuz ayında brc sistemi taktırdım araç 2004 ford focus 1.6 comford yakıtta bütün uğraşılara rağmen değişme olmadı şu an şehir içi 200 kr yakıyor bu gaz göstergesi gaz bitmesine rağmen 4 yeşil 1 kırmızı yanıyor sistemi taktırdığım servise gittim yazılım atıldı ama sorun devam ediyor ta başından beri göstergede bir düzensizlik vardı bakalım ne olucak yine servis yolu gözüküyor sağolsunlar ilgisiz değiller ama sorun çözülse daha makbule geçicek
    saygılar

Cevap: sorun bitmek bilmiyor

Aracınızın ayni şartlarda benzin tüketim değeri nedir?Dört yeşil bir kırmızının yanması deponun dolu ve aracın benzinde çalıştığını gösterir,fakat gaz bittiği halde bu durum var ise şamandıranız ve seviye sensörü kontrol edilecek.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın ayni şartlarda benzin tüketim değeri nedir?Dört yeşil bir kırmızının yanması deponun dolu ve aracın benzinde çalıştığını gösteri,fakat gaz bittiği halde bu durum var ise şamandıranız ve seviye sensörü kontrol edilecek.İyi çalışmalar
    sayın 2a teknik
    benzin tüketimi 350 tl idi şu an gazda
    42 litre gaz alıyorum 330 km yi geçmiyor işin ilginç tarafı kışında aynı idi şimdide
    yazın biraz daha az yakması gerekmiyormu
    saygılar

Aracınız litre olarak benzinden max.%20 daha fazla lpg tüketebilir.Sizin tüketiminiz bu oranın üzerinde ise yetkili servise sorunu çözmesi için müracaat ediniz.Fazla yakıtının bir çok nedeni vardır.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler