+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaz bitince benzine geçmiyor, neden?

Gaz bitince benzine geçmiyor, neden?

Aracım lpg bittiğinde çoğunlukla yığılıp kalıyor, bir kere de stop etti. Kendiliğinden benzine geçmiyor. Başına gelen var mı?

Cevap: Gaz bitince benzine geçmiyor, neden?

Geçiş ayarlarından benzine geçmek min.gaz basıncı ve lpg bittiğin de benzine geçme süresi kontrol edilecek yetkili servisimize müracaat edebilirsiniz.Saygılar

programın ekipman tipi bölümünden map bağlı seçilmiş olabilir yetkili servisinizde kontrol ettiriniz.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

bende de aynı problem var. Bu hafta problemle ilgili servise gittim yine aynı...

aynı sorun bendede vardı, gösterge ledleri tek ışık yanıyorken ben gaz var sanarken şehirler arası çok riskli bir yolda arkamda araçlar varken araç yığılıp kaldı

bendede aynı problem var uzun yolda yığıldım kaldım.servise gittim değişen olmadı.bir daha gidecem inş.düzelir

arkadaşlar bu gaz bitince benzine geçmeme problemi ni servise gidipte halleden varmı paylaşırsalar sevinirim

PROBLEMİNİZ SERVİSTE DÜZELİR. GAZ BASINÇ SENSÖR BAĞLANTILARI VE SENSÖR KONTROL EDİLECEK

KAYBETMEK YOK

2005 Corolla Hb AT aracımda da aynı problem var yolda giderken bir anda sanki motor freni yapıyor.(Sorun giderildi)

Bugün Mucip Otogaz'a gittim oradaki arkadaş bilgisayarla hatayı bulup hemen düzeltti. Rölantide gaz verdiğimizde hemen benzine geçti.

Kendilerine teşekkür ediyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler