+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: seviye ledleri

seviye ledleri

öncelikle iyi günler diliyorum...benim bi sorum olacaktı da...benim aracımdaki brc seviye ledlerindeki tek ışık yanıp sönmeye başladıktan sonra araç daha 110-140km yapıo...bildiğim kadarıyla yanıp söndükten sonra 5-6lıtre gaz var demektir depoda ve o da bizi 50-60km daha götürür dimi??sizce ne yapmalıyım??

Cevap: seviye ledleri

Yetkili servise durumu iletiniz sisteme tam dolu tank kalibirasyonu yapılacak ve tankın terazisi kontrol edilecek.İyi çalışmalar

kardeş sorununu çözdüler mi bende de ona yakın bir sorun var da ne yaptılar acaba...

simit depo olsaydı bu terazi durumu ne olur du ?

Simit tankda terazi durumu tankın yerinde düz durup durmadığına bakılmaktadır.

Smile Cevap: seviye ledleri

valla kardeş inan bi sorun oluşturmaz diye gitmedim servise çünkü yanıp sööndukten sonra en az 100km yaptıgından ona gore ayarlıorum kendımı daha dogrusu buna alıstırdım kendımi...

benime ecu yu değiştiler..git bence normal bişey olsa değişim yapmazlar...bir de sesli uyarıylamı birlikte yanıp sönmeye başlıyor..

yoo sesli uyarı yok benimkinde normal tek ışık yanıp sönüyo...sende nasıldı durum ve servıste ne yaptılar sorun neymıs duzeldı mı su an?

bende son led yanıp sönmeye başlayınca araba 100 km gidiyor ve anlamsız bir şekilde ötüyordu...ecu değişti sorun devam ediyor...siren değişti devam ediyor..bakalım yarın ne olacak..

Bize araç bilgileri plaka vs ile montajcı bayi ve iletişim bilgilerinizi yazarmısınız.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler