+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rail ve enjektörler

rail ve enjektörler

hyundai accent e brc my 07 taktırdım.bendeki rail ve enjektörlerde 4 tane enjektörün yanında bişey yok.sitenizde resimlere baktıgımda rail ve enjektörlerin yanında enjrktörün yarı boyu kadar soket var.içinden kablolar geçiyor.bu bende yok neden acaba.bu parça ne işe yarar acaba.neden takılmadı bana.baska hyundai montajlarını baktığımda bu parca var.

Cevap: rail ve enjektörler

Bahsi geçen bölgede daha önceki versiyonumuz Sequent24'de gaz basıncı ve gaz sıcaklığı için sensörümüz vardı aracınıza takılan son versiyon MY-07'de burası kullanımıyor.Bu işlemi gaz enjektörlerinin yan tarafından hortum ile birleştirilen P1 olarak isimlendirdiğimiz sensörümüz yapıyor.Yani sisteminiz de herhangi bir eksiklik veya yanlış uygulma yok.Saygılar

tesekkürler saolun.iyi calısmalar.

Merhaba,
    Sayın 2A yetkilisi,bendeki MY07 montajında kullanılan rail ve enjektörlerde,bu başlığı açan arkadaşımızın bahsettiği gibi 4 adet enjektöre ilave 5.bir uzantı var.Yaptığınız açıklamaya istinaden olmaması gerek.Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba,
    İnternetten kontrol ettiğim kadarıyla,aracıma takılan rail-enjektörler Sequent 24 e ait.Ancak LPG beyninde sequent 24 MY07 yazıyor.
    Bir önceki mesajıma ek bilgi olması için gönderiyorum.
    Sayg.

Son bir aydır sistem yapısı değişti.Yani Seq24'de olduğu gibi basınç sensörü enjektörler yanında bulunuyor.Sonuç olarak son değişikliğe göre sizin sisteminizde de herhangi bir yanlış bir uygulama yok.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.:friendship:
    İyi çalışmalar.

Sayın yetkili

Verdiğiniz cevaba istinaden,şunu öğrenmek ihtiyacı duymaktayım;
    Son bir aydır yapıldığı üzere ve bundan sonra montajı yapılacak tüm MY07'lerin rail üzerinde,4 enjektör + basınç sensörü olmak üzere toplam 5 adet çıkıntı olacak.
    Teyit ederseniz sevinirim.
    Sayg.

Cevaplar için teşekkür ederim.Beni aydınlattınız.:friendship:
    İyi çalışmalar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler