+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UNO SXie GİDERKEN SIÇRAMA

Question UNO SXie GİDERKEN SIÇRAMA

:PDT_95: Merhabalar forma yeni üye oldum, üye oldum çünkü yeni bir 1997 Uno SXie aldım. (tek nokta enjeksiyonlu)Ayrıca belirteyim araçtan anlamıyorum.
    Arabamda lpg takılı ve söylendiği kadarıyla önce benzinde çalışıyor ve hemen otomatik olarak tüpe geçiyor. Benim sorunum ise çok sık yapmıyor ama her hızda ve her viteste başıma geldi, araç bi sıçrama yapıyor. sanki debriyajı birden bırakmış gibi. Yani beşinci viteste 90km. hızla giderken bile yaptı bu olayı. Not:LPG de iken yaptı benzinde yaparmı bilmiyorum. Sorun neden olabilir acaba...

UNO SXie GİDERKEN STOP ETME

:PDT_5:ARKADAŞLAR YİNE BEN BU UNOLARDA MI SORUN VAR YOKSA BENDEMİ LÜTFEN BİRİLERİ SORULARIMI CEVAPLANDIRABİLİR Mİ?
    ARACIM GİDERKEN BİRDEN STOP EDİYOR YANİ HIZI HİÇ FARKETMİYOR NE ZAMAN NEREDE STOP EDECEĞİ BELLİ DEĞİL. ÇOK SAKAT OTOBANDA DAHİ EN SOL ŞERİTTE STOP EDİYOR DÜŞÜNÜN TEHLİKESİNİ..!
    Bİ ARAÇ VİTESTE STOP EDER Mİ GİDERKEN?
    STOP ETTİKTEN SONRA VURDURMAYA ÇALIŞIYORUM AMA SANKİ BOĞUK GİBİ OLUYOR ÇALIŞMIYOR. ANCAK VE ANCAK MARŞA BASINCA ÇALIŞIYOR. ODA BENZİNLE ALDIĞINDAN HERALDE... NE YAPMALIYIM? YADA NERDE NASIL YAPTIRMALIYIM?:PDT_5:

Cevap: UNO SXie GİDERKEN SIÇRAMA

Kullandığınız lpg sisteminin markası nedir?

Cevap: UNO SXie GİDERKEN SIÇRAMA

Elektirikle alakalı bir sorun olabilir mi acaba. gerçi benzinde tekrar çalışması enteresan. sonuçta bu raba gaz gelişini kesiyo. bence buraya yoğunlaşmak lazım.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler