+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Renault 21 Concorde - BRC LPG

Red face Renault 21 Concorde - BRC LPG

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle birebir sorunlarımızı anlatabildiğimiz, bu sorunlara yetkili kişilerden cevap alabildiğimiz, sorunları çözüme kavuşturabildiğimiz bu platformu bize sunan forum ekibine, çok çok teşekkürler.

Pazartesi yeni arabamı teslim alacağım. Araç başlıkta da belirttiğim gibi 92 Model Renault 21 Concorde. Araçta şuan için LPG mevcut değil. Ben alır almaz aynı gün LPG için sıraya girmeyi planlıyorum. Arabayı büyük heveslerle alıyorum fakat Renault 21 ve LPG uygunluğu hakkında okuduklarım, bende baya bir soru işareti yarattı. Birtürlü düzen tutturamayan arkadaşların mesajlarını okuyunca, insan ister istemez tedirgin oluyor. Ben Mersin'de yaşıyorum fakat arabayı İstanbul'da teslim alacağım. İstanbul'dan Mersin'e getirmekte benzinli olduğundan baya maliyetli olduğu için, aracı teslim alır almaz istanbul'da hemen LPG taktırmak istiyorum.

Sorularım şunlar;

1-) Temiz, bakımlı, benzinde sorunsuz çalışan bir Renault 21, LPG'de sorun yaratır mı?

2-) Yaratırsa bu sorunlar nedir, nasıl çözüme ulaştırılır, garanti kapsamında mıdır?

3-) LPG'yi peşin para taktıracağımdan dolayı, direk ANA BAYİ'den taktırmak istiyorum. Ucra köşelerdeki 200 YTL aşşağı takan korsan şubelerle uğraşmak istemiyorum. İstanbul'da ki ana bayilerinize en kolay nasıl ulaşabilirim? (Telefon, adres, mail vs.)

4-) Renault 21'in motoru 100 Beygirin üstünde bir motor. LPG'de yakıt tüketimi çok olur mu? Etrafımdaki bazı insanlar, fazla yakar diye fikir üretiyor. Mesela şehir içi 100 KM'de ortalama ne yakar?

Şimdiden yardımlarınız, yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler.

Hüseyin.

Cevap: Renault 21 Concorde - BRC LPG

Aracı yetkili bayilerimizin görmesini sağlayınız lpg konusunu ve aracı alma durumunuzu yetkili bayilerimizin yönlendirmesine göre şekillendirmenizi tavsiye ederiz.İlgili link de yetkili bayi listemizi bulabilirsiniz.İyi çalışmalar.
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler