+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC OPEL VECTRA TWİNPORT İLE YAKIT ORANIMI AÇIKLIYORUM

BRC OPEL VECTRA TWİNPORT İLE YAKIT ORANIMI AÇIKLIYORUM

Tarih :30.07 2009 Tarihinde Lpg litre fiyatı:1550 araçta 3 kişi ile rampa düz yol karışık şehirler arası tam 150 km ye (25)km şehir içi olmak kaydı ile ortalam sürat 100-120 arası bakın abartısız bu değer tamı tamına aynı pompada fulledim gelince aynı pompada fulledim 16.56 kuruş yaktı.İnanın çok mükemmel Ben reklam olsun diye söylemiyorum benim BRC ile de ortaklığım yok Tokat -Erbaa da ikamet eden küçük esnafım. BRC gerçekten çok harika bir sistem. Benim aracıma bu sistemden önce U***** diye bir sistem taktılar onun sistem diye allah belasını versin 3 ayımı onun problemiyle uğraşmaktan alamadım.Bu U***** takan bayiilere sesleniyorum arkadaşım milletten aldığınız o paralar bence haram adam gibi sistem takın aldığınız paranın hakkını verin. Milleti kandırmayın BRC ve bunun gibi kaliteli kitleri takın 3 kuruş fazla kar edeceğim diye milletin hakkını yemeyin.Ben buradan işinin hakkını vererek yaptığı için BRC takan bayiilere Çok teşekkür ediyorum ve verdiğim parada kuruşuna kadar helal olsun diyorum...Herkese iyi çalışmalar...

Cevap: BRC OPEL VECTRA TWİNPORT İLE YAKIT ORANIMI AÇIKLIYORUM

güle güle kullanın unutmamak lazımki kalite kalitedir. tekrar hayırlı olsun.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

Aracınızı güle güle kullanın. En ufak bir sorununuzda bize yazabilirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

2009 MODEL DİESEL MEGANE İLE AYNI YOLA AYNI ŞARTLARDA AYNI HIZ İLE BRC LPG Lİ OPEL VERCTRA 20 DİESEL MEGANE 30 TL YAKTI.

Alıntı cepklinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 MODEL DİESEL MEGANE İLE AYNI YOLA AYNI ŞARTLARDA AYNI HIZ İLE BRC LPG Lİ OPEL VERCTRA 20 DİESEL MEGANE 30 TL YAKTI.
    fark burada hocam :PDT_3:
    :PDT_95:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler