+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ya sonrasi

arkadaslar iyi guzel yaziyosunuzda ya taktirdiktan sonra uyum saglamazda soktururseniz manifoldu deliyolar kor tapa yapacagiz diyeler akillara durgunluk dokumcuye gidiyosun 100 ytl ,manifoldu sok tak 75ytl ,kesilen hortumlara ek 30 ytl ,tamponu yaptir 20ytl ,boyat 50 ytl ,ruhsata isletdiysen tekrar ayni islemler 170ytl birde isin pisikolojik boyutu gerisini dusunun bunlari yazarken benim basima gelmedi bir arkadasimin basina gelenler ki bu zamana kadar bende taktirmayi dusunuyodum ve bu forumu takip ediyordum ama simdi benzinle biner ama az binerim belki forumda bunun cok fazla kalmasina izin verilmeyecek ama insanlara acik acik herseyin anlatilmasi gerekiyor arkadas sonrasinda yapacaklarin bunlar diye herkesde ona gore riskleri goze alarak ise girer saygilarimla

Merhabalar,

boyle yazilar gordukce insanin ici sikiliyor, zati ister istemez yeni bisey yaptirdik diye tereddutlerimiz var, bide arada sizin gibi direk karalamaci yaklasimlar olunca hah diyoruz olduuu.

Acikcasi biz yaptirdik, kucuk problemlerimiz var ama genel itibariyle memnunuz, daha once 150YTLye gittigimiz borduma artik 70-75 ytlye gidebiliyorum. Onumuzdeki iki hafta daha Borduma gidip donecegim saniyorum sadece buay cebimde kalan para 300YTL gibi. Siz yaptirmayin en iyisi!!! haftada 3km kullanir en azindan arabayi eskitmemis olur, 250YTL pahaliya satibailirsiniz.

Slmlar.

Sayin Mocanin dedigi gibi,

Bulundugunuz sehirdeki butun YETKILI BRC bayilerini gezin,
    birer caylarini icin aklinizdaki butun sorulari sorun hatta oturun orada montaji yapilan araclara nasil ozenle montaj yapiliyor onu izleyin.

Oncelikle bu foruma bastan sona bi goz atin ama....

on yargili davranmamak lazim.bu sistem cok farkli.diger markalarinkini incelediniz mi bilmiyorum ama en azinda 2a plastik bir boruya sirali sistem demiyor.
    illa ki kusurlu hatali bir seyler olabilr.kul yapisi sonucta ama mennun olanlar olmayanlardan cok cok fazla.memnun olmayanlarda karaliyolar markayi ....sorunlari cozulunce de vay brc soyle vay brc bole dillerinden dusurmuyorlar.
    2a oldugu surece de bu boyle dewam eder

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler