ford focus 2009 titanium aracıma simit depo brc my07 kit taktırdım tarsus Necip otogazda. aracın çalışması vs her şeyi normal. benzindeki performanstan hiçbir kayıp yok. 8000 kmdir sorun yok. ve sağolsun her zaman ilgisini eksik etmiyor. telefonla desteğini esirgemiyor. montajla ilgili hiçbir sorun yok. çünkü mersindeki sayılı ustalardan birisi. işini özenerek yaptığı kesin. enjektörlerim olmasa kimse anlamaz arabada lpg olduğunu. öyle yani. gelelim konuya ustam silindir takalım diye çok ısrar etmişti de ben simit olsun diye ısrar ettim ve simit tank takıldı. gerçekten ustanın dediği gibi simit tank daha fazla yer kaplıyormuş anladım. ancak sorunum neden focuslara göre ince simit tank üretilmiyor. simit tankın kalın olmasından ötürü bağajım biraz yükseldi.. bu yüzden üzgünüm. başka arabalarda yedek lasitik kalın olduğu için hiçbir sorun olmuyor. mesela dün aynı yerde clio 2009 aracımıza brc bravo lpg kit taktırdık. simit depo bu kadar orjinal durabilir bir araçta. tam oturdu yani. lafın kısası neden biizm focuslara göre tank üretilmiyor. ince uzun