+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: selam arkadaşlar

Unhappy

benim 98 model 2000 motor otomatik vites lagunam var. brc marka sıralı sistem lpgli. eskişehirde oturuyorum.aracımı şubat sonunda aldım. arabayı aldığımda 20 tl'lik gazla yaklaşık 70 km tol yapıyordum şehir içinde.. 2 hafta öncesine kadar bu değer 63 km'ye düştü. yetkili servise götürdüm, bilgisayara bağladılar ve ayarı bozulmuş ayarladık dediler. gazımı sıfırladım ve tekrar 20 tl'lik gaz aldım ve yapılan ayar sonucunda sadece 66 km yol yaptım.kilometrede 0,303 kuruş yani.. 2000 motor opel vectrası olan arkadaşımın başka marka sıralı sistemi var, kendisi 0,225 kuruş yakıyormuş. 30 tl'lik gaz aldım bitmesine müteakip tekrar servise götürecem ama sorun ne olabilir acaba yardımcı olabilir misiniz.

1998 model 115 beygir otomatik vites laguna 2,0 rxe sahibiyim.. aracım 20 tl'lik gaz ile 63 km. yol yapıyordu. ayar yaptırdım.. sadece 3 km farkla artık 66 km yapıyorum. bu değer aracı ilk aldığımda 70 km'ye yakındı.. acaba neden bu kadar fazla fark var? şehir içinde 0,30 kr. çok değil mi?

Cevap: selam arkadaşlar

Aşağıdaki linkte yeralan bilgiler size faydalı olacaktır.
    İyi günler.

http://www.2a-lpg.com/forum/aracim-c...nlere-t73.html

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler