+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 model araca brc taktırdım ama..

Exclamation 2009 model araca brc taktırdım ama..

2009 focus titanium aracıma brc marka lpg kit uygulatıtm. korktuğum başıma geldi. arabanın gaz kelebek tesisatı arızalandı. hemen lpgye yüklediler suçu. garantiye sokmayız diyorlar aracı. gaz kelebek tesisatında üretim hatası olduğunu bile bile garantiye sokmayız diyorlar. neymiş araçta lpg varmış.. hakkımı nasıl arayacağımı öğrenmek istiyorum. yardım ederseniz de çok mutulu olurum.

Cevap: 2009 model araca brc taktırdım ama..

Gaz kelebek tesisatının LPG ile ilgisi yok. Servisten yazılı bir belge isteyin. Bu belgeyle montajı yapan yetkili servise gidin, size yol göstereceklerdir. Ayrca bizede özelden bilgi verin.
    İrtibat bilgileriniz, montajı yapan servis, FORD servisinin adres bilgileri v.s.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Post Cevap: 2009 model araca brc taktırdım ama..

bu arızayı lpgli olsun olmasın 115 hp benzinli focusların çoğu garanti bitiminden sonra veriyormuş. benimki biraz erken oldu. ustamdan şikayetçi değilim. sorun ford un kendisinde. ford merkezi aradım hemen bahaneleri hazır. lpgli araçları garantiye sokmuyoruz. benim merak ettiğim konu, servis ayrıntılı teknik rapor mu tutmalı neden garantiye almadıkları konusunda? yani lpg var deyip geçiştiremezler diyorsunuz sanırım. çünkü lpg takılır takılmaz olmadı bu arıza. 5000 km sonra oluştu. ben böyle temiz bir lpg işçiliği hiçbir ustada görmedim. zaten kitin kalitesi tartışılamaz. benim şansım garanti saçmalığına takılmam. fordun arabaları az yaksın biz de taktırmayalım lpg. lpg taktırdım hiç de pişman değilim. zaten 2a mühendislik her zaman yanımızda. garanti hususunda da yardımcı olacaklarına inanıyorum.

Cevap: 2009 model araca brc taktırdım ama..

Bu modellerde normalde bu tür arızalar görülmediği, ama LPG takılınca bu tür arızalara raslandığı şeklinde bir servis raporu iyi olur.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler