+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ADMIN DIKKATINE

site ile ilgili problem  gokhangv 0 25 Son Yaniti Oku11/07/2006  11:15:04
    Yanitlayan: gokhangv

Sayin ADMINi;
    yukarda belirttigim tarih ve saatteki  boyle bir sorunuma karsilik bir konu acmistim.4 gundur halen cevaplandirilmadi.halen cavap bolumu 0 konumunda.cevap verilmedi.Bende dusunmeye basladim.Benim forum ayarlarima gore,kendi yazdiklarimi sadece kendimmi goruyorum baskasi goremiyor mu diye?
    soruma cevap verme zahmetinde bulundugunuz icin simdididen tesekkur ederim.:
    Bazen hersey lpg ile ilgili olmayabilir.Oyle degil mi?

Siteye giris yapildiktan sonra ana sayfada soldaki menuden uye kontrol paneli linki tiklanir. .Acilan kontrol paneli sayfasinda Simge (Avatar) Duzenle  linki tiklanir. Gelen ekranda sifre girilir. Yine acilan sayfada Kendi Simgenizi Ekleyin baslikli blokta bulunan Simge adresini (URL) asagiya yazin: kismina avatar url adresi yazilir. Daha sonra simge adresini ekle dugmesi tiklanir. Simge eklendiginde "yeni simgeniz profilinize eklendi" seklinde bir mesaj cikar ve tekrar kontrol paneli sayfasi gelir.
    Link verilecek imajlarinizi imageShack, yuklet.com, hemenpaylas.com gibi upload imkani veren sitelere yukleyebilirsiniz.

Kadir bey;
    onlari zaten yapmistim.iki sekildede simge eklemeyi denedim defalarca ama olmadi.ulr den eklemek istedigimde "avatar secilmemis"uyarisi,
    50 k lik resim secenginden eklemek istedigimde ise "invalid argument"uyarisi veriyor.yada bir uyari daha var onu 11.07.2006 tarihli yazdigim mesajda eklemistim.o hatayi veriyor.yani ne sekilde denersem deneyim olmuyor.

Gokhan Bey,
    imajinizi http://imageshack.us sitesine yukleyin.
    Burada "Direct link to image" kutucugunda yazan url adresini simge adresini ekle kutucugunda yazan yere yapistirin.
    Simge Adresini Ekle linkine tiklayarak kendi imajinizi yuklemis oluyorsunuz.
    Ben bu sekilde gordugunuz simgeyi yeni yukledim, gordugunuz gibi calisiyor.

selin hanim merhaba;
    http://imageshack.us adresinden oldu.demekki sorun baska adresleri kullanmakmis.ilginiz icin tesekkur ederim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler