+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007 model ford focusuma lpg taktırmak istiyorum ama moralimi bozdular

Question 2007 model ford focusuma lpg taktırmak istiyorum ama moralimi bozdular

iyi çalışmalar.
    Ford focus 2007 ghia aracıma lpg taktırmak istiyorum ama yaptığım tüm araştırmalarda kimse lpg taktırmamı önermedi son olarak fordun yetkili servisine gittim ve kırk yıllık ustalar ile görüştüm bana lpg taktırma dediler ve şu an moralim bozuk ve belki aracımı satar dizel alırım diye düşünüyorum.
    Ama morelimi bozan sorunları cevaplaya bilirseniz fikrim değişir.

-örneğin lpg motorun ömrünü kısaltır dediler lpgnin yüksek ısı çıkarması motor kapağına ve bujilere, sbaplara zararverir motor içinde kurum oluşur velhasıl motor ömrü kısalır bakım maliyeti artar ve astarı yüzünü geçer dediler.

-lpgli araçlarda görülen başka sorun benzin için üretilen beyin lpg ye uyum sağlamıyor bayır çıkarken veya vites değişdirirken fark ediliyormuş araç kullanmaktan nefret edersin dediler . ve bu beynin maliyetide yüksek miş

-benzin çıkışını kontrol eden kelebek diye tabir edilen bir vana avarmış ve lpg takılınca çabuk bozuluyormuş bunun maliyetide yüksekmiş

son gelişmeler nedir yani teknoloji gelişiyor bu sorunların üstesinden gelecek bir sistem varmı yapıldıysa bu sorunlar nasıl aşıldı
    sorularıma cevap bekliyorum kolay gelsin

Cevap: 2007 model ford focusuma lpg taktırmak istiyorum ama moralimi bozdular

Malesef size söz ile söylenenlere bizim yazarak cevap vermemizi istiyorsunuz.Şunu söyleyebiliriz size söylenenler tamamen yersizdir.Aracınıza lpg dönüşümü yaptırabilirsiniz.Saygılar

son derece sorunsuz ve defalarca dönüşüm yapılmış bir araç manifolt delinmeden montaj yapılan bir araç. ayrıca benzin ekusuna hiçbir zararı olmaz. tabi bu söylediklerim 2a brc için geçerli. sağlıcakla kalın.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

sayın yönetici verdiğiniz cevap için teşekkür ederim ama en azından rahatlatıcı bir kaç cümle yazarsanız sevinirim sadece size söylenenler yersiz demeniz beni rahatlatmadı.

1-Motor ömrü kısalmaz düzgün yapılan ayar ile herhangi bir sorun çıkmaz.
    2-Benzin lpg değerleri eşitlenmiş araçda performans sorunu yaşamazsınız.
    3-Yetkili bayilerimiz ile görüşüp referans araçlar maliyet ve ödeme seçenekleri için görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler