+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 Fiesta Titanium

2009 Fiesta Titanium

merhaba arkadaşlar şubat ayında 2009 model fiesta titanium aldım.aracımdan son derece memnunum fakat benzin tüketimiyle başa çıkamıyorum.uzun süredir lpg için araştırma yapıyorum fakat herkes farklı bir şey söylüyor. taktıran yada deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. bayileri ve yetkili lpg servislerini arıyorum ama benim araca henüz lpg montajı yapmadıklarını söylüyorlar. aracım 1.4 duratec motor şimdiden teşekkürler

Cevap: 2009 Fiesta Titanium

Titanium aracın donanım sınıfını belirler.Motor tipi ile ilgisi yoktur bahsi geçen motora belki yüzlerce dönüşüm yapılmıştır.Aracınıza lpg dönüşümü yapılabilir.Yetkili bayilerimiz ile görüşünüz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

öncelikle ilginize teşekkür ederim.açıkçası bu kadar kısa zamanda bi cevap beklemiyordum. bi uygulama daha varmış manifoltu delmeden işlem yapılıyomuş. ama çeşitli forum sitelerinde bununla ilgili sıkıntılarda gündeme getirilmiş. sanırım her aracada da uyum sağlamıyormuş. Sizin tavsiyeniz nedir ? teşekkür ederim. iyi çalışmalar dilerim.

Bahsi geçen uygulamaya yetkili bayilerimiz aracı gördükten sonra karar veriyor.Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler