+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadir Bey YARDIM ?

Benzinli 1997 model 1400 motor Opel CORSA duz vites aracim var.
    Tek noktadan enjeksiyonlu aracima Benzini cok yaktigi icin BRC marka mikserli tip
    "ANKARA MERKEZ SANAYI SITESINDE SIMSEK OTOGAZ" da lpg takdirdim
    1. Aracin on gogsunde motorda ariza oldugu zaman yanan gosterge.si vardir. motorda herhangi bir ariza oldugu zaman yanar . benzinde calisirken her hangi bir problem yok idi.
    LPG takdirdiktan sonra araba LPG de calisirken bu lamba yanmaya basladigi ustaya bunu sordum ustada LPG calistigi zaman bu lambanin yanacagini soyledi. beni inandirdi daha sonra oradan ciktintan bir gun sonra araba calistigi veya yolda giderken bazen bu lamba yandigi bazende yanmadigi dikkatimi cekti bu normal mi bu arabalar icin 
    2. Birde lambalara veya tali yoldan ana yola geldigimde (vitesi bosa attgimda) araba stop ediyor. 
    Bu konUlarda bilgi verirseniz sevinirim

KORGUV2110  BU SITEYI MADEM BILIYORDUN NEDEN GIDIPTE BIR YETKILI BAYIDE DEGILDE KORSAN BAYIDE TAKTIRDIN BAŞINA BU VE BUNUN GIBI SORUNLARIN GELECEGINI BILMIYORMUYDUN YA GERCEKTEN KADIR BEYE HAYRANLIK DUYUYORUM KORSAN SERVISLERDE YAPILAN MONTAJLARA BILE YARDIMCI OLUYOR BUDA BIZE BRC NIN YETKILI SERVISLERININ ARKASINDA 2a MUHENDISLIK OLDUGUNUN ACIKCA BIR GOZTERGESIDIR OZELLIKLE KADIR BEY )   YETKILI OLMAYAN SERVISLERDE YAPILAN MONTAJLARA BILE BU ŞEKIL YAKLAŞAN BIR INSAN KENDI YETKILI SERVISINDE YAPILAN MONTAJLARDA SIZLERE NE DERECEDE YARDIMCI OLACAGINI  SORUNLARINIZ VAR ISE NASIL HALLETMEYE CALIŞACAGINI  VARIN SIZ DUŞUNUN DIYORUM ARTIK...BUNDAN SONRADA UMARIM HERKES KORSANLARDAN UZAK DURUR...AMA YOK BEN KORSAN TAKTIRIRIM DIYORSANIZ HER ZAMAN KADIR BEYI BULAMAYABILIRSINIZ ))

Kadir Bey

Bu islemleri (4 gaz analizi) Garanti kapsaminda Yetkili bayilerde yaptirabilirmiyim

yoksa nasil bir yol izlemelerim

simdiden tesekkurler

Ayrica Simsek/Dolunay otogaz yetkisi servis oldugunu ve gelen arizali araclara garanti kapsaminda bakmaktadirlar

Bu islemler montaj yaptirdiginiz yerde olacak. Aksi takdirde size aracini kurcalatmissin kardesim deyip isin icinden siyrilmaya calisacaktir. Sorunu montaji yapan cozecek, cozemiyorsa size baska yerde bunu cozme hakki verecek. Ayrica bunun icin odmek zorunda kalacaginiz iscilik bedelinide karsilamak durumunda kalacak.
    Takdir edersiniz ki, servislerimiz montajini yapmadigi bir urun icin zaman ve emek harcayacak ve dogal olarak bunun bir bedeli olacak.
    Iyi gunler.

Ariza lambasinin yanmamasi lazim. Benzin enjektorunun veya oksijen sensorunun dogru emulasyonu yapilmazsa bu lamba yanabilir. Yinede ariza lambasi yandiginda ariza koduna bakarak bir yorumda bulunmak daha dogru olur. 
    Arac 4 gaz analizine baglanacak ve sonuclara gore aracin hava emis yollarinda, gaz girisinde mi sikinti oldugu gorulecek.
    Bahsettiginiz servis yetkili servisimiz degil. Bu servise giderek ariza kodunu ogreneceksiniz ve aracinizi 4 gaz analiz cihazina baglatarak benzinde ve LPG de ayri ayri 4 gaz analizi sonuclarini alacaksiniz.
    Buna gore size arizanin nerede oldugunu soyleriz.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler