+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 megane II SEDAN 1.6 (PERFORMANSINDAN, YAKITINDAN, ÇEKİŞİNDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM DUYURULUR!!!)

2004 megane II SEDAN 1.6 (PERFORMANSINDAN, YAKITINDAN, ÇEKİŞİNDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM DUYURULUR!!!)

SAYIN BRC YETKİLİLERİ.YAKLAŞIK 10 AY ÖNCE YETKİLİ SERVİSİNİZDE LPG TAKTIRDIM.FAKAT 10 AYDIR HİÇBİRŞEKİLDE MEMNUN DEĞİLİM.EN UFAK BİR RAMPADA KESİNLİKLE 2. VİTESTE DAHİ
    ÇIKAMIYORUM.ARABAM DEVİR ALMIYO.ZORLAYINCA ARACIM BAĞIRIYOR BU SEFERDE DE NERDEYSE BENZİNLİ GİBİ YAKIYOR.VE GAZ TAKILDIĞINDAN BERİ CIR CIR ŞEKLİNDE SES GELİYO.EN AZ 10 KERE GİTTİM TAKTIRDIĞIM SERVİSE.AMA HERSEFERİNDE GAZ AYARI YAPIP GÖNDERDİLER.BİR KEREDE FİLTRE DEĞİŞTİ AMA HİÇ BİR ŞEKİLDE FARK YOK.HATTA ŞUANDA ARACIM BENZİNDE BİLE ÇOK BERBAT BİR ŞEKİLDE GİDİYO.MAĞDUR DURUMDAYIM.YETKİLİLERİN EN KISA ZAMANDA İLGİLENMESİNİ BEKLİYORUM.50 KURUŞ TASARRUF EDELİM DERKEN ARACIMIN DENGESİ TAMAMEN BOZULDU...
    [/B][/B][/B]

Cevap: 2004 megane II SEDAN 1.6 (PERFORMANSINDAN, YAKITINDAN, ÇEKİŞİNDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM DUYURULUR!!!)

Benzinde güç kayıbı yaşayan araçda lpg ile performasn alınamaz.Aracınızın baskı balatasının kontrol edilmasinde fayda var.İyi çalışmalar

Cevap: 2004 megane II SEDAN 1.6 (PERFORMANSINDAN, YAKITINDAN, ÇEKİŞİNDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM DUYURULUR!!!)

lpg takılmadan önce kesinlikle aracımda performansla ilgili hiçbir sorun yoktu.tamamen lpg takıldıktan sonra oldu.ayrıca aracımın bakımlarını yetkili serviste yaptırıyorum hiç bir şekilde aksatmıyorum.ne yapmamı öneriyorsunuz?

Bize montaj yapan bayi araç plakası ve işletişim bilgilerinizi yazarmısınız.Saygılar

aynı arac bndede var taktırmayı dusunuyorum ama gozum korktu sımdı

Sayın alperşekeroğlu'nun sorunu halledildi mi?

slm.arkadaşım senin yaşadığın problemi bende yaşadım, bende 2 ay önce brc taktırdım.ilk başta araç rampa gördümü gitmem diye diretiyordu, üç beş kez gittim servise her seferinde ğaz ayarı yapıp gönderdiler. en son gittiğimde dedimki bunu söküp atmaktan başka çarem yok ya düzeltin yada sökün, benim konuşmalarımı duyan bir usta geldi, arabanın hava girişinin bir bölümünü kapattı gaz ayarını vererek denememi istedi, baktım gayet güzel nerdeyse benzinli gibi. sanırım bu hava gaz ayarı ile ilgili bi konu yani avans ayarının iyi yapılması gerekiyor, cır cır ötme işine gelince maalesef benim aracımda aynı şekilde şu ana kadar bir çaresini bulamadım

servisten kaput altı keçe aldım nispeten ses kesildi en azından cam açıkken içeri gelmiyor sesi bu arada keçe 26tl (çok ucuz)

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler