+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: simit depo ve bir soru...

Question simit depo ve bir soru...

aracımda 50 litrelik simit depo var..en azından garanti belgesinde samçelik 50 lt yazıyor ben ne zman depo fullediysen 36 litre gaz aldı.. bu demek oluyorki bendeki depo 45 lik yüzde 20 si boş 45 lt nin yüzde 20 si 9 45-9=36 yane 50 yerine 45 lik mi takılmış...istemeden ???

Cevap: simit depo ve bir soru...

Tank üzerinde de hacim bilgileri vardır kontrol edebilirsiniz.İyi çalışmalar

var ama yazmıyor üzerinde..

Benim 307 peugeot sw var.Simit depo taktırmak istedim istetme yerine(ALT KISIMDA)Bana muayeneden geçmez dediler. Doğrumu?yardımcı olursanız sevinirim.

Altdan tank uygulamasında tank muhafazasının yerden 25 cm yüksek olması gerek aracınızda bu durum sağlanabiliyor ise uygulama için bir engel yok.Tarafınıza gerekce olarak ne söylendi ve görüştüğünüz montajcıyı bize yazarmısınız.Saygılar

mühendisler odasına telefon açtı yanımda,ve cevap olarak yeni kanun uyarınca simit depo aracın alt tarafına takılamaz denildi.bu na kadar doğru ve yakın zamanda böyle bir kanun çıkarıldımı.teşekkürler.

Bu tür uygulamalar bölgelere göre değişiyor doğrudur bazı bölgelerde izin vemiyorlar.En sağlıklı bilgiyi yetkili bayilerimizden alabilirsiniz.Saygılar

mrb
    55 lt lik tank takıldığı söylendi ancak normalde 44 lt gaz alması gereken depo 38,37 lt alıyor tank garanti kağıdındaki rakamlar sırası ile 630 / 55 / 85-10 yada tam okuyamadım 85-0 marka: samçelik bu tank gerçekten 55 lt'lik mi?

Tank üzrinde yazar veya bayiye müracat ederek kontrol edebilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler