+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: citroen c4 1.4 sx 92 hp acil yardım

citroen c4 1.4 sx 92 hp acil yardım

slm arkadaşlar

1)c4 lere hangi lpg uyumlu oluo

2)forumda yazılanlara göre benzin göstergesi sorunu var bu ne derece giderildi

3)kullananlar yakıt tüketimlerini litre/km cinsinden yazarsa sevinirim

ii çalışmalar

Cevap: citroen c4 1.4 sx 92 hp acil yardım

brc yetkilileri umarım cvp verirsiniz??bu konuda acil bilgiye ihtiyacım var

Mesajınınız daha önce gördük fakat firmadan ziyade kullanıcılardan bilgi isteğiniz var gibi yorumladığımız için cevap yazmadık.
    Aracınıza MY-07 uygulanacak yetkili bayilerimizde yapatıracağınız montajda sorun yaşamazsınız.Benzin göstergesi için PSA modülü kullanılıyor montaj öncesi bayi ile PSA konusunu görüşmeniz faydalı olur.
    Lpg tüketiminiz ise şu şekilde olur;
    Sistemlerimiz ile aracınız ayni şartlarda olmak şartı ile litre olarak benzinden max.%15-20 daha fazla lpg tüketimi olur.Saygılar

sayın 2a teknik

forumda bi arkdaşında aracında bu sorun oldugunu ve nette yazılanlara göre iki tip mi ne varmış bu PSA modülünden bu konuda bi açıklama yapabilirmisiniz

PSA modül olarak var bazı araçlarda Modüle gerek aklmıyor role ile sorun çözülüyor.Saygılar

MERHABA
    brc de c4 arıza lampası yanıormu 2008 1.4 sx aracımda lpg takılı fakat arıza lambasını bir türlü söndüremiyorlar brc de bu sorunu yasarmıyım acaba benzin ışığından vazgectim artık ben sadece merak ETTİĞİM SİSTEMDENMİ ARAÇTANMI VARMI BU LAMBAYI YAKMAYAN Bİ SİSTEM BRC DE NE OLUR YARDIM VAR İSE MODEL NE MUĞLA FETHİYEDE KİME TAKTIRAYIM

Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Benzin göstergeniz için de PSA modülümüz kullanılabilir.Maliyet,ödeme seçenekleri ve rferans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler