+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: benzin yavaşça azalıyor..

benzin yavaşça azalıyor..

aracım accent era 2009 model sıfır aldım lpg taktırdım...brc marka....tüketim değerlerim şöyle..depom her defasında 36,5 litre lpg alıyor...bu lpg ile 480-500 km yol yapıyorum..değerlerim nasıl? uzun yolda klimalı.yüklü..aygazdan 1,74 aldığım gaz ile...şehir içi ise 18 kuruş yakıyor..sehir içi şehir dışı arasında çok fark var gibi geliyor..benzinle hiç deneme yapmadım..

sorunuma gelince benzin yavaş bir şekilde azalıyor..tamam sıralı sistem benzinle başlıyor.. ama 4000 kmde benzine vardiğim para benzin lambası yanmasın diye 80 tl bu normal mi..selamlar..saygılar...

Cevap: benzin yavaşça azalıyor..

Tüketim değerleriniz normal sıralı sistemde yapılan km ile benzin tüketimini kıyaslamak yanlış olur benzin tüketiminiz gün içinde aracınızı stop edip tekrar çalıştırma sayısı ile ve her çalıştırdığınız da motorun ne kadar soğuduğuna bakarak kıyaslama yapınız.Benzin tüketiminin azaltılması için geçiş sıcaklığınızın kontrol edilmesinde fayda var min.35 derece olarak da sorun çıkartmaması durumunda ayarlanabilir.İyi çalışmalar

Cevap: benzin yavaşça azalıyor..

sağolun...iyi çalışmalar..saygılar..selamlar..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler