+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005 civic lpg taktırmak istiyorum

2005 civic lpg taktırmak istiyorum

Hepinize merhabalar.
    2005 otomatik civic marka aracıma lpg taktırmak istiyorum. ama bu konuda çok kararsızım. Biraz araştırma yaptım.Birkaç gün önce z***** marka lpg taktırmaya karar verdim. bayisine gittim herşeyini konuştuk fiyatta anlaştık. Ben son olarak "arıza ışığı" problemini sordum ve beni tatmin edici cevaplar alamadım. bu yüzden vazgeçtim. Şu an taktırıp taktırmama konusunda çok kararsızım. Devamlı bu kafamda dönüp duruyor çoğu arkadaşım Brc sistemi taktırmamı söyledi bende bu yüzden bu siteyi buldum. Fiyatından dolayı en başta ikinci plana atmıştım, forumdaki ilgi ve alakayı görünce fiyat gözümün önünden siliniverdi.sizin yorumlarınızı bekliyorum bilhassa bu araçtan kullanan arkadaşlar varsa bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

1) Bu arıza ışığı zırt pırt yanarmı?
    2) Kaput devamlı açtırılıp bana yeni yeni masraflar çıkartır mı?
    3)yüksek devirlerde problem çıkartır mı?
    4) vs.

Şimdiden teşekkürler....

Cevap: 2005 civic lpg taktırmak istiyorum

Honda'lar lpg dönüşümün de zor araçlardır.Aracınızın benzinde düzgün çalışması halinde sistemlerimiz ile arıza lambanız yanmayacaktır.Hangi devir aralığında olursa olsun sorun çıkartmayacaktır.Masraf konusunda 10 bin km bakımlarımız var.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler