+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: reno 19 alize rolanti problemi

reno 19 alize rolanti problemi

ilk olarak: yaklaşık iki ay ince 1999 model reno 19 alize aracıma lavatonun benzinde çalışıp 2500 devire gelince gaza geçen sisteminden taktırdım. ilk zamanlar motor soğukken ve araç boşta iken rölantide dalgalanma problemi oldu şuan o sorun kendiliğinden geçti.şimdide araç 80-100 km hızla veya daha hızlı giderken boşa atınca devir bir anda 500-600 e kadar düşüp araç stop ediyor. bu olay bazen şehir içinde park ederkende oluyor devir 500 600 e kadar düşüyor ama stop etmiyor. bir yol gösterirseniz sevinirim.
    ikinci olarakta lpg takıldıktan sonra hava filitre kutusunun altındaki hortum yerinden söküldü havayı direk oradan alıyor.bu aracın benzinde çalışmasını etkilermi veya herhangi bi zararı varmıdır.
    şimdiden teşekkürler.

Cevap: reno 19 alize rolanti problemi

Aracınız sıralı enjeksiyon tipine sahip eğer öyle ise aracınıza uygun kit kullanmamışsınız ve bu tür sorunları lpg'de yaşarsınız.Sökülen hortum ucu sanırız eksoz manifoltu üzerine gidiyor bir sakıncası yoktur fakat özellikle soğuk havalarda motorunuz daha geç ısınacaktır.

teşekkür ederim. peki şuanki mevcut sistemi sıralı sisteme çevirsem bütün sorunlar bitermi ayrıca fiyat olarak bilgi verebilirmisiniz

Mevcut sistem araca herhangi bir sorun açmamış ise sıralı sistem kullanabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler