+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005 hyundai getz e lpg sistemi

2005 model hyundai getz marka arabama lpg sistemi taktirmak istiyorum.fakat verimlilik ve aracin garantisinin devami hususunda tereddutlerim var.ayrica bir depo benzinle sehir disi ortalama 650 km yol yapiyorum ve yillik ortalama 10 000 km yol yapiyorum.acaba beim aracima lpg taktirmaya gerek varmi.1300 cc motorda cekis sorunu yasarmiyim.yardimci olursaniz sevinirim.

Araciniza uygun kitimiz SEQUENT-24
    Anahtar teslimi KDV dahil fiyati 1.750,-YTL + 200,-YTL civarinda Trafik Tescil masraflariniz olur.
    Yillik 10.000 Km kullanimda tasarrufunuz 1.500,-YTL civarinda olur. Bu arada ekonomik yakit kullaniyor olmaniz nedeniyle daha cok gezeceksiniz. Bunu da dusunerek bir hesap yapmaniz gerekiyor.
    Iyi gunler.

aciklamalariniz icin tesekkur ederim.ancak garanti olayina hic deyinmemissinz kadir bey.yani aracimin garantisi olecekmi?

Istanbul, Ankara ve Izmir gibi sehirlerimizde HYUNDAI ile anlasmali olarak araclarin garantilerinde bir degisiklik olmadan LPG donusumleri gerceklestiriliyor. Bu birazda bulundugunuz yerdeki servisin yaklasimina bagli.

Kadir Bey bende aracima taktirmak istiyorum € nun biraz da olsa dusmesiyle fiyatlarda bir oynama olacak mi acaba? Ayrica garanti demissiniz Hyundai Akbak tan aldim ben arabayi lpg takiminda garanti disi birakiriz dediler arabayi bu konuda tavsiyeleriniz var mi acaba?
    Araca Getz 1.4 97beygir 2006 model nisan ayinda alindi eger garanti disinda kalacaksa almak pek mantikli degil gibi geliyor bana

Aracim daha yeni 6000 km de Lpg taktirmak istiyorum fakat Hyundai Akbak boyle bir durumda garanti disinda kalacagini soyledi simdi 4 aylik arabanin 5 senelik garantisini cope atmak isime gelmiyor isin acigi. Birde fiyatlar konusunda indirim de olsa pesin rakamlar bana yuksek geliyor isin acigi 1700-1900 arasi brc 24 ler icin cesitli rakamlar veriliyor.En makul Dag-Cey otomotiv brc 24 icin 1600 fiyat verdi onunda  yetkili servis olmadigini duydum onun icin bilemiyorum. Birde servis sektorunde ne yazikki kredi karttina vadeler inanilmaz fahis bankalar tuttugunu opuyor sanirim %24 vade farki nedir yahu direk soygun...Hem yetkili servis hemde makul fiyata calisan bildiginiz yerler var mi acaba? Mavi Denizleri cok duydum ama kaliteli iscilik ve bilgi ucuza olmuyor malesef ve hakli olarak tabii ki )) benim 1500 param var bu civara guvenebilecegim ve yaptirabiliecegim yer bilen varmidir.???

Kardes forumda kadir beye yeni aday nuri basligiyla orayi ac bir oku bunu yapanlar Dxx-xxY sakin ama sakin oraya gitme orada mehmet diye bir cocuk var herkese yaparim diyor benim aracimin icine ettiler.sana tavsiyem 2A YETKİLİ BAYİLERİ. islerini cok iyi yapiyorlar fiyat olarakta bi konusursun

Ustun otogaz yetkili servisimiz degildir. Dikkat...!
    Sonra pisman olmamak icin tercihinizi yetkili servislerimiz listesinden yapin..

Kadir Bey, garanti ve fiyat konusunda fikir belirtmemissiniz bana yanit verebilirseniz sevinirim. Ucuz olsun diye dandik bir marka da taktirmak istemiyorum isin acigi...+ 2A ve Brc hakkinda da cok olumlu mesajlar okuyorum musteri memnuniyeti prensibi ile calistiklarini da biliyorum...
    Mesaja cevap verebilirseniz memnn olurum.

Araciniz icin tavsiye edilen KDV dahil pesin son kullanici fiyat 1.650,-YTL dir. Garanti yasal olarak 2 yildir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler