+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çok yakıyo

çok yakıyo

aracım hyundai 1.6 16v 2004 model ticari taksi atiker kullanıyorum.araba çok yakıyor ilk önce 247 binlira yakıyodu babam gaz ayarını biraz düşürttürdü şimdi 264 binlira yakıyo bence çok yakıyo araba tüketimi birtürlü düşüremedik bu şartlarda 210 binliraya bile razıyım ama olmuyo bunun sebebi nedir şizce şimdiden teşekkürler..

Cevap: çok yakıyo

Sıralı sistemlerde aracın yakıt miktarına bakarak ayar yapılmaz.Aracın rolantide ve yolda benzin değerleri ile eşitlenecek.

merhabalar;
    sayın admin 1.4 hyundai getz otomatik vites aracım bulunmakta(araç normalden biraz ağır 1250 kg cıvarı)aracıma lpg kiti taktırmak istiyorum her konudakı yorumları okudum stop etme en ıyı lpgde çalışan araçlar yakıt tuketımı vs bu sorularıma cvp verevılırsenız çok sevınırım ben trabzondayım burdakı yetkılı servısınız 2-3tane gorunuyor bu işlemi yapan bunlardan hangısı müşterı memnunıyetını sızce enust duzeyde saglıyordur ve brc servısıne gıttımde ıkı farklı fıyat sunuyorlar bırtanesı 1600-1700 arası orjınal ıtalyan parçalrdan olusacak urun dıgerı yerlı uretımı denen brc parçalrı 1200 tl cıvarıda buna fıyat verılıyor bu konuda ne dusnuyorsunuz cvp verebılrsenız sevınırm ve aracımın manıfoldu delinecekmı yenı ıstem deıdgınz delmeden monte aracıma uygun bır sistem mı ?malum japon arabası huysuzlugu uzerınde bu konulara cvp verebılrsenız çok memnun olurum saygılar iyi çalışmalr.(hem e-mailimede cvpnız atarsanız daha tez ulaşmış olurum ):friendship:

Litre olarak benzinden max.%15-20 civarı daha fazla lpg tüketiminiz olur.Aracınıza manifolt delinmeden gaz piposu ile montaj yapılabilir.2A Bravo kitimiz tavsiye edilen fiatımız 1200 tl MY-07 ise 1650 tl'dir.İlgili linkden yetkili bayilerimiz ile iletişime geçerek maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

siz admin olrak 2-3 yıllık arcımın kullnıcalk oldugunu göz önünde tutrak ve performans kaybımın ve yakıt sarfıyatının mınımum olacagı duusnerek hangı sistemı tavsıye ederısnız ?

Tercih sizin biri İthal diğeri yazılımı da dahili kendimizin ürünü fiat farkı kaliteden değil kendi ürünümüz olmasından kaynaklanıyor.Her iki modelde aracınıza uygulanabilir.

sizin uretımınız olan 2a bravo kıtınde brcnın ıthal urunun manıfold delmeme gıbı ozellıkllerı dahıl olmk uzere tum işlem şekıllerı yanımıdır?saygılarımla yoruyorum ama aracım benım için onemlı iyi çalışmalar..

Aracın uygun olması durumunda manifold delmeden ilgili sistem ile de işlem yapılabilir.Daha geniş bilgi için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.

nasıl olur ya bende 2000 motor renault21 var ve sehır içi 200 krş yakıyor bana cok geliyor gıbı baskaları az daha duşmesı lazım dyor ama sıze bakıyorum 1.6 araba 250 krş yakıyor aşırı fazla

benımde 2001 kartalım 240-250 gibi yakıyor herkes cok yakıyor diyor bir brc yetkılı servise gitim ana bayii hemde cağlayana cıkarken olana beyin değişecek dedi az yakmasını istiyorsan yakıt tüketimini söyledim cok yakmıyor normal hatta iyi bile dedi dün gene atiker bayine gitim böyle böyle dedim yeni sistem taksam nekadar yakacak dedim 200-ile 250 bin arası diyor bence insanlar seviyor arabam az yakıyor demeyi %99 yalan gazın litresi olmuş 1.74

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler