+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hyundai getz'e lpg sistemi taktıran arkdsların yorumlarını beklıyorum

hyundai getz'e lpg sistemi taktıran arkdsların yorumlarını beklıyorum

:confused0024:

Cevap: hyundai getz'e lpg sistemi taktıran arkdsların yorumlarını beklıyorum

bnmde merak ettigim. agustos 2009 cıkıslı bir getz e lpg kiti taktırdıgımızda neden garantisinin 2 yıl/100km e kısaldıgıdır. ki buda en iyi teklifleri bi cok servis garanti dısı kalacagını söyledi. Eger ki araca bir zararı yok bu lpg nin diosanız nie garantiyi çöpe atıosunuz ey yetkili servisler. guyya brc hyundai ile de anlasmalı. aracı alırken taktırsaymısın bişi olmazmıs. saka gibi ha araba kimdi 1500 km yol yapınca motoru daha cabuk mu eskitiyor bu lpg. bide en guzelide arabayı almadan önce söyleseymişiz o zmn problem olmazmıs. Bea adam sen söyledin mi bunu bize arabaya ilerde lpg taktırmak istediginizde garannti dısı kalır diye.

Forumda okudugum kadarıyla ankarada bazi bayiler takıyorlarmıs lpg ve garantisi dewam ediyormus (!) peki istanbulda özellikle anadolu yakasında (varsa edirne den kocaeliye kadarda olur) var mı lpf kitini paha pahalı takan ama garanti dısı bırakmayan yetkili servis ey brc yetkilileri. :PDT_61:

Malesef uygulama bu şekilde firmamızın yapabileceği bir şey yok fakat ayni durumda olan kullanıcıların Hyundai Türkiye'ye yazmalarını öneririz.Saygılar

2009 getz lpg kıtı takmak için brc ve kendı uretımız olan 2anın urununu takrken manıfold deliniyo rmu ?

Manifolt delme işlemi yapmamak için kullandığımız aparatımızın adı Gaz Piposu'dur.Aracın uygun olması durumun da her iki sistemimizde de kullanılabilir.

sevgılı dostum aynı dertten bende muzdarıbım aracımı aldıgımda satıcının işini bilmemesi benımde cahıllıgımden aracım 8bın km gelınce lpg taktırmak ısteıdm ve gordumku brcyle hyundai 1 yıl once anlaşmaş fab çıkışı taktıılıyo rve grantıde aynen 5 yıl dvm edıyor ee bıze gelıncede uvey evlat aracım 8 bın km oldugu için motor garantıden çıkıyo rallh emnat gıdeksın dıyerek pişkın birşekılde orayı ara bu rayı ara hyundai soyle eyy hyundai yetkılılerı duyun bu sesız çogunlugun sesını aldıgınz paranın emegın çabanın markanın hakkını verın malınıza sahıpp çıkın!!!!!saygılarımla...

merhaba 2010 model getz 1.4 doch benzinli araç satın aldım.araç şu anda 500 km.de yalnız benzin sarfiyatı fazla araca binmeye şimdiden korkar oldum.hyundai servisi lpg taktırabileceğimi yalnız serviste takmanın 3000 tl civarında olacağını bana dışarıda anlaşmalı yerlerde taktırmanın daha az maliyetli olacağını söyledi.lpg yi taktırdıktan sonra servise getirirsin biz bakımını yaparız garanti kapsamından çıkmaz dedi.fiyatlarınız nedir.bide bana arabanın orjinalliğini hiç bozma.araç rodaj devresi bittikten sonra yakıtı düşer dediler.bazılarıda getzler çok yakar 1.4 olmasına rağmen baş edemezsin dediler.bana yardımcı olur musunuz?iice kafam karıştı..

getz 1.4

Aracınıza lpg dönüüşümü yaptırabilirsiniz garanti olayını yetkili bayilerimiz ve Hyundai servisleri ile görüşmeniz daha doğru olur.Sistemlerimiz ile sorun yaşamazsınız ilk 5.000 km'den sonra yakıt tüketiminiz biraz daha düşecektir.

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manifolt delme işlemi yapmamak için kullandığımız aparatımızın adı Gaz Piposu'dur.Aracın uygun olması durumun da her iki sistemimizde de kullanılabilir.
    Sıfır km araçlarda (Getz 1.4) hangi uygulamayı yapıyorsunuz. Bunun için bir standart varmı yoksa müşteri isteğine göre mi hareket ediyorsunuz?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler