+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kadir abi

kadir abi gecen sali gunu antepteki gazikent otogazda lpg donusumunu aracima yaptirdim aracima brc marka mikser tip kit takildi. su an icin onemli bir problemim yok brc ye cok tesekkur ederim ve tabkide sizede
    YANLIZ
    donusum yapildiktan sonra evime donerken 107 kmlik mesafeyi ortalama olarak 90-100 km/s hizla gittim aracim 9,5 ytl lik gaz yakti bunu kesin soyeyebilirimcunku depoyu yola cikmadan once tam doldurdum 107 km sonra ile tekrar tam dolum yaptim 9,5 ytl lik gaz aldim
    ertesi gun ise 150 kmlik yolu gene ve ozelliklede 90-100 km/s hizla gittim bu seferde 17,5 ytl lik gaz aaldi
    sorum bu degerler normal mi ve 2. gun nicin biraz daha fazla gaz sarfiyati olmus olabilir
    ve sizin tecrubelerinize gore ne yapmaliyim

107 km yol guzergahi: gaziantep islahiye arasi 86 km si ucretli otoban 21 km  1 gidis bir gelis duz bir devlet karayolu
    150 km yol guzergahi islahiye-kahramanmaras- islahiye  42 km duz bir gidis bir gelis devlet karayolu 108 km si cok azbir yer  bir gidis bir gelis olsada cift gidis cift donuslu 1 sene once yapilmis asfalt kalitesi micir karisimi yol

yakit tuketimi hakkinda bir kac depodan sonra degerlendirme yapmamiz daha saglikli olur. Siz izlemeye devam edin.
    Bu arada hayirli olsun, gule gule kullanin.
    Kadir Orucu

peki abi gazdeposunun devamli olarak tam dolu olmasinin bir sakincasi varmi yani

Kontrol acisindan bir defalik gazi tam bitirin. ledlerin gaz bitmekte oduguna dair ikazini gorun. gaz bitince de sesli ikaz ve otomatik benzine donusu test etmis olursunuz. Daha sonra %80 guvenli dolum limitine uyduktan sonra dolu deponun bir sakincasi yok.
    Iyi gunler.

ya abi supersin 
    soru bombardimanina devam edelim seni hazir bulmusken
    donusumu yaptirdigimdan beri bir sey beni rahatsiz ediyor
    arabayi vites kucultmeden direk bosa atarsam surus esnasinda araba giderken stop ediyor
    ama vite skuculterek durursam yani vitesle yavaslarsam durdugumda stop etmiyor
    ayni sey yani stop etme olayi vites degistirirkende oluyor ayagimi debriyaj pedalinda biraz fazla basili tutarsamyani vitese atmakta gecikirsem aracim stop ediyor 
    sence abi sebebi ne
    ve neyini kontrol ettirmeliyim

arkadasim ayni sorun bendede vardi ariza buyuk ihtimalle rolanti devir motorunda. ben careyi rolantiyi biraz artirarak buldum simdi sorun yok 

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler