+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 307 XT LPG MONTAJ

Exclamation 307 XT LPG MONTAJ

İyi günler,
    307 2006 xt premium 1.6 110 BG araca lpg taktırmayı düşünüyorum. Serviste lpg taktırmanızı pek tavsiye etmeyiz dendi. Sorun çıkarabiliyor dendi. En çok motor arıza lambasının yanması, benzin göstergesinin benzin yakıyormuş gibi düşmesi ve tekleme probleminden söz edildi. Konu hakkında güvenilir bir bilgi edinmek istiyorum ve hangi model lpg bu araca uygundur. Teşekkürler

Cevap: 307 XT LPG MONTAJ

Aracınıza uygun kitimiz MY-07'dir.PSA modülü ile gösterge sorununu yaşamazsınız.Benzinde düzgün çalışan ve yetkili bayilerimiz de yaptıracağınız montajda size söylenen sorunları yaşamazsınız.Maliyet,ödeme seçenekleri ve referans araçlar için yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.
    http://www.brcnerede.com

Aracıma 3 GÜN ÖNCE BRC MARKA my-07 kiti ıspartada BALBAY MÜH OTOM DOĞALGAZ TUR. İNŞ.TİC.VE SAN. LTD. ŞTİ. de montajını yaptırttım. montaj da bir sorun yok gibi kendilerinede teşekkür ettim. yalnız diğer peugeot 307 kullnıcıları gıbı benımde benzın gostergesı benzın yakıyormus gıbı dusuyor ve hatta uyarı lambası yandı. ve bu benım acıkcası canımı sıkıyor. ve ac kapat yaptıgım halde duzelmıyor.
    1-Bunu cozmem ıcın ne yapmam gerekıyor.
    2-PSA modülü ile gösterge sorununu yaşamazsınız dıyorsunuz ne kadar saglıklı aracın beynıne mudahalede bulunmak sakıncalı olmazmı.
    3- ücreti ne kadardır bu modülün.

cvbınızı ilginizi bekliyorum. teşekkürler.....

Aracın ECU'ne müdahale söz konusu değildir.PSA modülü aracı her stop edip çalıştırdığınızda benzin şamandırası bilgilerini resetliyor.Maliyet ve ödeme seçenekleri için yetkili bayilerimiz ile görüşmeniz gerekiyor.

merhabalar bu cumartesi 2004 peugeot 307 xt 1.6 110 beygir aracıma lpg takdırdım.Yakıt göstergesi sıkıntısı için de psa modül takdırdım.Montajı kağıthane caddesindeki bedford isimli bayiniz yaptı ve saolsun çok ilgilendiler.Lakin yakıt göstergesi hala doğru çalışmıyor araçta çok az benzin olmasına rağmen yarım depo benzin var gösteriyor.Getirin psa modülü değiştirelim arızalıdır dediler bedford dan ama bi kere ben tırstım bakalım nolacak :s :confused0024:

Tırsacak bir durum yok müsait olduğunuzda müracat ederek gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.Saygılar

pegeot 307 XT 2002 otomatık bır arac aldım benden once sahibi araca lpg taktırmıs ama sorun cıktıgı ıcın sokturmus su an bende yakıttan tasarruf etmek ıcın lpg sistemi taktırmak ıstıyorum bulundugum yer KAYSERİ BRC takan bır suru yer var ancak anladıgım kadarıyla Pegout 307 lerde lpg sistemi ile ilgili taktıran kullanıcılar sorun yaşamıslar sımdı benımde kafamda bununla ılgılı soru ısaretı olustu taktırayımmı taktırmayayımmı kısıtlı butce ıle aldıgımız araclarda bıde bu cıkacak dıger sorunlar bızı uzer sızden ricam bu araçlara lpg sistemi taktıralımmı taktıracaksak neyi tavsiye edersenız en uygun sıstem hangısıdır ıyı calısmalar

Aracınıza MY-07 modeli uygulnacak ve manifolt lpg girişleri manifold sökülerek benzin enjektölerine en yakın bölgeden yapılacak ayrıca lpg enjektörleri manifold altına yerleştirilerek lpg girişlerine enjektörler münkün olduğunca yakın olacak şekilde yerleştirilecek.İlgili linkden yetkili bayilerimize ulaşabilir referans araçlar için bilgi alabilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

2A Mühendisliğin çalışmalarında başarılar dilerim Aracım PEUGOUT 307 XT 2002 model en uygun BRC sistemi nedir yazarsanız taktırmak istiyorum.

MY-07 dört silindirli araçlara önerdiğimiz modelimiz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler