+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 model 308 TİPTRONİC

2009 model 308 TİPTRONİC

arabam 7 bin km de ama şehir içi yakıt tüketimi 10-11 lt civarı olduğu için lpg taktırmayı düşünüyorum ama herkez sorunlar yaşıcağımı sölüyor yeni bir aracı yıpratmamam için ısrar ediyolar ama ne yazıkkı benzin fiyatı bir öğrenciyi daha fazla yıpratıyor lpg de karşılaşabileceğim sorunlar nelerdir bunları merak ettim sizden duymak istedim araçla uyumlu olurmu kaç bin km sonra kar yaparım ? bayramdan sonra yaptırcam olumlu sonuc alırsam forumdan acil bilginize ihtiyacım var teknisyen ve forum üyeleri herkeze saygılarımla hayırlı bayramlar

Cevap: 2009 model 308 TİPTRONİC

Aracınıza uygun kitimiz MY-07'dir.Litre olarak aracınız benzinden max.%15-20 civarı daha fazla lpg tüketimi olur.Yetkili bayilerimizde yaptıracağınız montajda sorun yaşamazsınız.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.Saygılar

bi sorum daha olck bayramdan dolayı vakit ayıramadım 100 tl lil benzınle 280 km yol gidiyorum peki 100 tl lik gazla ne kdr yol alır aracım mak 80-90 km hızla şehir içinde az trafikte

Hesabı litre olarak yapmak daha sağlıklı olur litre olarak ayni yolu max.%15-20 daha fazla lpg ile gidersiniz.

en az 600 km yaparsın.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler