+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: clio su olanlar

Biz cliosu olanlar lpg taktirmak istiyoruz ornegin benim 2000 model clio symbol r n a arabam var su sorulara cevap bekliyorum:

1. oncelikle taktirabiliyormuyum

2. siralimi taktirmam lazim duz olanida taktirabiliyormuyum

3. maliyeti ne kadar

4. samsundayim burada servisiniz varmi yoksa enyakin nerde servisiniz var

5. neye kac yil garanti verebiliyorsunuz

calismalarinizda basarilar dilerim.......... 

BU FORUMDAN BAŞKA SITELERE LINK VERILMESI KURALLARA AYKIRI.
    BU NEDENLE YUKARIDA MESAJ DUZELTILDI.
     CLIO ARKADAŞIMIZIN SORULARINA GELINCE:
    1- CLIO LAR COK NOKTA ENJEKSIYONLU YAKIT BESLEME SISTEMINE SAHIP VE SIRALI DEDIGIMIZ SEQUENT SISTEMLER BU ARACLAR ICIN COK UYGUN.
    2- SITEMIZIN RESIM GALERISI-SEQUENT MONTAJLARI BOLUMUNDE ORNEK MONTAJ RESIMLERINI GOREBILIRSINIZ.
    3- YETKILI SERVISLERIMIZIN LISTESINDEN SIZE EN UYGUN OLANI SECIP TEMASA GECEBILIRSINIZ. BAYILERIMIZ SIZE REFERANS ARCLAR, ODEME SECENEKLERI GIBI KONULARDA DETAYLI BILGI VERECEKLERDIR.
    4-TUM URUNLERIMIZ 2 YIL GARANTILIDIR.
    IYI GUNLER.

MERHABALAR BEN ANTALYADAN SAHIN 2000 MODEL CLIO SEMBOL RNA VAR DAHA YENI SEQENT 24 TAKTIRDIM COK MEMNUNUM ANTALYA YETKILI SERVISI UYSAL OTOGAZA TAKDIRDIM HER YONDEN MEMNUNUM HEMEN TAKTIRMANI TAVSIYE EDERIM ŞU ANDA KMDE 132 LIRA YAKIYOR VE PERFORMANSINDAN COK MEMNUNUM YAKITIN DAHADA DUŞECEGINI SOYLUYORLAR. IYI GUNLER...................

BU FORUMDAN BASKA SITELERE LINK VERILMESI KURALLARA AYKIRI.
    BU NEDENLE YUKARIDA MESAJ DUZELTILDI.
     CLIO ARKADASIMIZIN SORULARINA GELINCE:
    1- CLIO LAR COK NOKTA ENJEKSIYONLU YAKIT BESLEME SISTEMINE SAHIP VE SIRALI DEDIGIMIZ SEQUENT SISTEMLER BU ARACLAR ICIN COK UYGUN.
    2- SITEMIZIN RESIM GALERISI-SEQUENT MONTAJLARI BOLUMUNDE ORNEK MONTAJ RESIMLERINI GOREBILIRSINIZ.
    3- YETKILI SERVISLERIMIZIN LISTESINDEN SIZE EN UYGUN OLANI SECIP TEMASA GECEBILIRSINIZ. BAYILERIMIZ SIZE REFERANS ARCLAR, ODEME SECENEKLERI GIBI KONULARDA DETAYLI BILGI VERECEKLERDIR.
    4-TUM URUNLERIMIZ 2 YIL GARANTILIDIR.
    IYI GUNLER.

Cliolarda emme manifoltu plastik oldugundan patlamaya neden oluyor. Bunu sizin daha iyi bilmeniz gerek. buna onleminiz nedir? Ayrica lpg takilmis araclarda var dediniz clio degil bir renaulta bile takilmis ornek bulamadim

Sn. Clio,
    Siz nereye bakiyorsunuz?
    Sitemizin "RESIM GALERISI" - "SEQUENT MONTAJLARI" bolumunde ornek arac resimlerini gorebilirsiniz.
    Ayrica patlatma sadece plastik manifoldlu araclar degil diger metal manifolda sahip araclarda da olabilir.
    Sebebi; MPI-Cok nokta enjeksiyonlu yakit besleme sistemine sahip araclarin emme manifoldlarinin, diger yakit besleme sistemine sahip araclarin manifoldundan daha buyuk olmasindan kaynaklanir. Daha buyuk emme manifoldu demek, patlamaya hazir daha fazla yakit-hava karisimi demek.tir. Boyle bir araca mikerli sistem takarsaniz plastik olsun, metal olsun patlama riski her zaman vardir.
    Bu araclarda silindirlere yakiti emme subapinin acik oldugu sirada ve diger silindirden bagimsiz olarak puskutrmek gerekir.
    Sequential-Sirali adi da buradan gelmektedir. Her silindire sirasi geldiginde cok hassas bir zamanlamayla LPG puskurtulmektedir. Boylece emme manifoldunda hava yakit karisimi olmamakta ve de patlama meydana gelmemektedir.
    Sirali sistemlerin gelistirilmesinin nedeni budur.   
    Iyi gunler.

Cliolarin emme manifoldunun plastik oldugundan dolayi yasanan patlama olayi sanirim eski tip mikserli diye adlandirdigiomiz LPG sistemlerinde oluyor.

Sirali sistem LPG montaji yapilmis arabalarda backfire patlama olayi yasanmiyor diye biliyorum...

Resim Galerisindeki Sequent Montajlari bolumunde, montaji yapilmis Renault resimlerine bakin...

Sequent 24 montaji yapilmis Clionun linki...

http://www.2a-lpg.com/pic_showall.asp?cat_id=92&parent_id=3&sub_name=REN AULT+CLIO&parent_name=SEQUENT+MONTAJLARI

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler