+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: astra g twinport ve yeni versiyon sorunu

Unhappy astra g twinport ve yeni versiyon sorunu

SAYIN 2 A YETKİLİERİ;
    2007 astra g tvinport aracıma sıfır aldığmda brc marka lpg taktırdım. tam iki yıl hiç sorunsuz bindim.iki yıl sonra şehir ve servis değiştirdim.yeni servisime yaz tatiline çıkmadan önce temmuz ayı başında bakıma gttim.30 bin bakımı yapıldı filitrelr değişti. yeni versiyon var onu yükleyelim dediler tamam dedim.(KEŞKE DEMESEYDİM)yeni vrsiyon yüklendi ben yola çıktım.iki ay yaz tatili boyunca iki yıl yaşamadığım sorunları yaşadım.
    yeni versiyondan sonra başıma gelenler:
    1-yakıt göstegesi araç yeni çalıştığında uzun bi süre ful dolu gösterdi ve benzine çok çabuk geçmeye başladı.
    2-gaz bitince benzine geçerken teklemeye başladı
    3-gaz bitince benzine geçmez oldu son olarak elle geçirmeye başladım
    4-tüm bunlaran sonra gazla benzini birlikte ald ve bujilerim zarar gördü değiştirdim.
    tatilden yeni döndüm. ilk fırsatta 30 bin bakımımı yapan ve yeni versiyonumu yükleyen İZMİR BORNOVA STAR OTOGAZ a gidip derdimi anlatacağım bakalım ne diyecekler.umarım tekrar servis değiştirmek zorunda kalmam.

Cevap: astra g twinport ve yeni versiyon sorunu

Alıntı aldngormez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAYIN 2 A YETKİLİERİ;
    2007 astra g tvinport aracıma sıfır aldığmda brc marka lpg taktırdım. tam iki yıl hiç sorunsuz bindim.iki yıl sonra şehir ve servis değiştirdim.yeni servisime yaz tatiline çıkmadan önce temmuz ayı başında bakıma gttim.30 bin bakımı yapıldı filitrelr değişti. yeni versiyon var onu yükleyelim dediler tamam dedim.(KEŞKE DEMESEYDİM)yeni vrsiyon yüklendi ben yola çıktım.iki ay yaz tatili boyunca iki yıl yaşamadığım sorunları yaşadım.
    yeni versiyondan sonra başıma gelenler:
    1-yakıt göstegesi araç yeni çalıştığında uzun bi süre ful dolu gösterdi ve benzine çok çabuk geçmeye başladı.
    2-gaz bitince benzine geçerken teklemeye başladı
    3-gaz bitince benzine geçmez oldu son olarak elle geçirmeye başladım
    4-tüm bunlaran sonra gazla benzini birlikte ald ve bujilerim zarar gördü değiştirdim.
    tatilden yeni döndüm. ilk fırsatta 30 bin bakımımı yapan ve yeni versiyonumu yükleyen İZMİR BORNOVA STAR OTOGAZ a gidip derdimi anlatacağım bakalım ne diyecekler.umarım tekrar servis değiştirmek zorunda kalmam.
    SAYIN aldngormez;

1) Seviye sensör ayarınız yapılacak.her led için yaklaşık 2.5 dakıkalık bır gecikmenın olması normal
    2)geçiş ayarları , map ve basınç değerleri kontrol edilecek
    3)madde 2 için geçerli olanlar
    4)iki yakıtın yanma odasına aynı anda gitmesi olası değil.
    Yapılacak kontrollerle yıne sorunsuz kmler yapacaksınız.iyi günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BU KONUDA STAR OTO GAZ PERSONELI OLARAK IDALIYIZ. MUTLAKA SERVİSİMİZE UĞRAYINIZ.:friendship:

MUSTERIMIZ GELDI .ARABANIN KONTROLLERINI YAPTIK .SON VERSIYON KALIBRASYONU YAPTIK.MUSTERIMIZI MEMNUN BIRSEKILDE GONDERDIK .

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler