+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 98 mod. 5.28iA çok yakma ve motorda vuruntu!! Yardım..

Exclamation 98 mod. 5.28iA çok yakma ve motorda vuruntu!! Yardım..

Herkese selamlar. Daha öncelere birkaç yine forumda bilgilenme amaçlı konu açmıştım ancak bu kez acil yardımlarınızı bekliyorum.

Bursa'da BABAM tarafından haberim olmadan aracıma TARTARİNİ marka gaz taktırılmış(YETKİLİ SERVİSİNDE). Babam arabadan fazla anlamadığı için hiçbir farkedememiş ancak ben gelince aracın motorunda 800-1100 devir aralığında inanılmaz bir vuruntu olduğunu farkettim. İşin enteresan tarafı gaz takılalı 3 ay olmasına rağmen sorunumu çözmüş değiller.

Ayrıca babamın yaptığı ölçümlere göre lpg ilk takıldığında araç şehir içi 25ykr, şehirdışı 15,5ykr yakıt yakıyormuş. Ancak aracımı motorunda vuruntu var diye her götürdüğünde programla ilgili ayarlar yapıp geri göndermişler. Sonuçta benim yaptığım ölçümlere göre 42lt lpg ile'yani full depo ile 200km yolu zor yapıyor. Buda şehir içi 20lt/100km gibi birşeye denk geliyor.

Bugün son olarak aracımın sorununu çözmeleri maduriyetimi gidermeleri için aracımı götürdüm. Problemin çözüleceğini hiç zannetmiyorum. Ben sistemimi söktürmek istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Birde lpg söktürmek istediğimden dolayı mutlaka sorun çıkaracaklardır. Bu konuda ne gibi haklara sahibim bunu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Cevap: 98 mod. 5.28iA çok yakma ve motorda vuruntu!! Yardım..

Memnun olmadığınızı, ürünü iade etmek istediğinizi söylerseniz kabul edeceklerdir. Her zaman karşılıklı anlaşma yoluyla sorunların çözülmesinden yanayız.
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

Cevap: 98 mod. 5.28iA çok yakma ve motorda vuruntu!! Yardım..

bende sizin gibi düşünüyorum ancak her hangi bir problem çıkaracak olursalar haklarımı bilmem bakımından söylemiştim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler