+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Opel Corsa 1.2 easytronic

Opel Corsa 1.2 easytronic

Öncelikle herkeze selamlar, 2 gün önce 2007 model 1.2 easytronic corsa aldım, eski aracımda aynı modelin 2005 kasasıydı, yakıt tüketimi 1.2 motor olmasına rağmen çok fazla olduğu için lpg taktırmak istiyorum, bu konuda yetkili ve bu işi bilen kişilerden teknik destek istiyorum.

mesela:
    1: aracımın şuanda şehir içi km de yaklaşık 0,30 kuruş yakıyor, bu oran lpg de nekadara düşer

2: yazın yada kışın aracın çalışmasında herhangi bir sıkıntı olurmu, gazda donma borularda tıkanma vs.

3: yakıt tankından çıkan boruların yıpranması yada kopması gibi durumda yanma patlama gibi bir durum sözkonusumu

3: otogaz servislerinde sürekli lpg li araçların bakımda olduğunu görüyorum, yapılan ayarlarda sürekli bozulmalar oluyormu

4: aracımın gidişinde ve ses düzeninde herhangi bir değişiklik oluyormu

5: lpg tankının çok dayanıklı olduğu söyleniyor, peki tankın üzerindeki boruların çıkış yerinde herhangi bir kaza anında kırılma olsa neler oluyor.

6: lpg gaz göstergesinin noktalı ledler değilde daha modern , içinde nekadar gaz kaldığını gösteren şekilde bir şekli varmı

umarım bana yardımcı olabilecek birilerine rastlarım, şimdiden herkeze teşekkürler.

Cevap: Opel Corsa 1.2 easytronic

1-Sistemlerimiz ile litre olarak max.%15-20 daha fazla lpg tüketiminiz olur.
    2-Herhangi bir sorun olmaz
    3-İlgili boruların kopması kırılması söz konusu değildir çünkü ilgili malzemeler araç üzrinde hareketsiz duracak şekilde montaj edilirler.
    3-Araç da mekanik bir arıza olmadığı sürece yapılan ayarlar değişimez.
    4-Sıralı sistemlerde performans kayıbı hissedilemeyecek kadar azdır %5 civarı.
    5-Sistemin elektronik ve mekaniksel olarak tank üzerinde ve motor üzerinde 5 adet güvenlik tertibatı vardır.
    6-Göstergemiz tek tiptir.
    Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler