+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 honda cıvıc manuell

2006 honda cıvıc manuell

meraba arkadaşlar..ben 2006 honda cıvıc aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum..ama her kafadan bir ses çıkıyor brc ve 2a mühendislik tavsiyesinbi bikaç yerden aldım..sizden düşüncelerinizi yazmanızı ve beni yönlendirmenizi rica ediyorum...

Cevap: 2006 honda cıvıc manuell

Aracınıza uygun kitimiz MY-07'dir.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alıntı efe124 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar..ben 2006 honda cıvıc aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum..ama her kafadan bir ses çıkıyor brc ve 2a mühendislik tavsiyesinbi bikaç yerden aldım..sizden düşüncelerinizi yazmanızı ve beni yönlendirmenizi rica ediyorum...
    SAYIN EFE124;

Aracınıza uygun dönüşüm kitini seçerken dikkat etmeniz gereken bir kaç başlık var.Tercih edeceğiniz ürün;

1)KALİTELİ BİR ÜRÜN OLMALI: BRC my-07 malzeme kalitesi olarak diğer marka ürünlerden oldukça farklıdır.Bu farklılığın başında plug and driwe yani tak sür programı gelir.Bu program ile yapılan lpg kalibrasyonu maksimum %5 hata ile işlemi tamamlar.Yani montajcının müdehalesine gerek kalmaksızın ayarı doğru olarak tamamlar.Klasik lpg markalarının kalibrasyonu standarttır.sadece rolanti bölümündeki enjeksiyon sürelerini eşitleyip,kalan parametreler için standart bir yakıt haritası çıkarırlar,bu standart haritadan dolayı aracınızda zengin yada fakir karışımdan dolayı motor ikaz lambanız yanabilir.Biz bu ikaz lambasının yanmayacağını garanti ediyoruz.
    BRC yi diğer markalardan ayıran bir diğer özellik ise kullandığı ino3 enjektörleridir.Diğer marka lpg sistemleri selenoid valfli enjektörler kullanır,bu enjektörler içerisindeki yay zamanla ilk günki özelliğini yitirip motora farklı yakıt gönderebilir.bu tarz takılan enjektörler yaklaşık 5.000 km de bir ayar farklılığı yaşatır.bu enjektörler oldukça yavaştır.tepki süreleri zayıftır.Çalışan tüm parçaları gaz ile temas eder ve dolayısıyla pis gazdan etkilenirler.BRC ino3 enjektörleri benzin enjektör prensibinde çalışır.tepki hızları oldukça yüksektir,montaj yapıldığı günden itibaren ilk günkü debilerini 100.000 km sonrada korurlar.çalışan parçaları lpg gazı ile temas etmez dolayısıyla kirli gazdan etkilenmezler.uzun ömürlüdürler.

2)YAYGIN SERVİS AĞI VE GARANTİ: Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki BRC servisleri hizmet verdikleri ilin en iyi otogaz dönüşüm servisleridir.Aracınıza BRC marka gaz sistemi taktırdığınızda,aracınızın plaka ve şase numarası başlığı altında BRC 2A Mühendisliğin internet sitesinde bir sayfa açılır.bu sayfaya aracınza takılan tüm BRC ürünlerinin seri numaraları ,aracınıza ait tüm bilgiler,size ait iletişim ve adres bilgileri,montajı yapan servisin bilgileri ,tek tek sanal garanti belgenize işlenir.Tüm Türkiye çapında herhangi bir bayimize başvurduğunuzda aracınız web sitemizden sorgullanır ve 2 yıl 100.000 km koşulsuz garanti hizmeti alırsınız.Tüm ülke çapında garanti hizmeti vermeyen bir ürün tercih ederseniz ki bu ürün çok kaliteli bir ürün olsa dahi şehir dışında karşılaşacağınız bir sorunda hizmet alamayacaksınız .

3)İTHALATÇI -ÜRETİCİ FİRMANIN ÖNEMİ:Tercih edeceğiniz ürün her ne kadar kaliteli ve yurt çapında hizmet veren bir ürün olsa dahi üreticisi yada ithalatçısı güvenilir değilse uzun vadede muhatap bulamayabilirsiniz.Ülkemizde bugune kadar 50 nin üzerinde lpg markası ürün satmıştır.fakat çoğu malının arkasında durmayıp ithalatı ya da üretimi bırakmış gerek lpg montaj firmaları gerekse son kullanıcılar magdur edilmiştir.

4)BRC MONTAJ FARKLILIKLARI:Patenti firmamıza ait olan gaz pipoları sayesınde klasik lpg montajlarından farklı olarak aracınızın emme manifoltu delinmez.takılan gaz pipoları sayesinde lpg gazı yanma odasına en yakın noktadan ,en doğru açı ile gönderilir.bu ise ekstra yakıt tasarrufu ve performans artışı sağlayacaktır.

Aklınıza gelebilecek tüm sorular için bize yazabilirsiniz.Şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Slm Efe ben bir honda civic (2005 model) kullanıcısı olarak Aksaray Çetin Otogaz da aracıma BRC my07 LPG dönüşüm kiti taktırdım, yetkili arkadaşlar BRC den başka bir kitin aracıma monte edilemeyeceğini söylediler ve araştırmalarım sonucu, işyerinin de işciliğinin kaliteli olduğunu söylediklerinden dolayı hiç düşünmeden aracımı bıraktım. Akşam teslim almaya gittiğimde yapılan iş o kadar içime sindiki dogru karar verdiğimi düşündüm. Aracımı test ettikten sonra arıza lambasının yanmadıgını çekişte herhanği bir değişiklik olmadığını gördüğümde verdiğim kararın doğruluğunu bir kez daha onayladım. Ben çok titiz bir insan olduğum için çok araştırdım ve sonucu kendi arabamda gördükten sonra BRC den başka bir kit in arabasını seven kullanıcılara tavsiye edilmesinin delilik olduğunu düşünüyorum. Bayi ye buradan teşekkürlerimi iletiyorum ilği ve alakalarını esirğemedikleri için. :PDT_30:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler