+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lpg de Benzin Tüketimi (fiat 98 palio 1.4)

Lpg de Benzin Tüketimi (fiat 98 palio 1.4)

Merhabalar arkadaşlar

Aracımız 98 1.4 palio BRC TEK NOKTA ENJ. KİT MEVCUT
    sorunu: lpgde çalışırken ir yandanda benzin tüketimi yapması

nasıl oluyor: 100 km uzun bir yolda hem lpg bitiyor hemde benzin yavaş yavaş bitiyor ve en sonunda olan oluyor ve o sarı benzin lambası yanıyor bu durumu bir iki değil defalarca test ettim hepsindede 20 tl benzin alıp yola öyle çıktım ama her defasıda aracın hem lpg si hemde benzini tükendi böyle br durumla karşılasan arkadaşlarımız var ve sorunun çözümünü bulabilmişlerse yanıt bekliyorum

saygılarımla Mustafa

Cevap: Lpg de Benzin Tüketimi (fiat 98 palio 1.4)

Aracınızın her iki yakıtı beraber kullanması zor çünkü motor stop edebilir veya çok kötü çalışma meydana gelir.Aracınızda motora girmeden benzin aktarım sisteminde veya benzin deposu bölgesinde kaçak olabilir.

NE YAZIK Kİ AYNI PROBLEM BENDE DE VAR 98 TEK NOKTA BENİMKİSİ DE VE İNANILMAZ YAKIT HARCIYOR BIKTIM ARTIK ADETA Bİ ARAÇ 1.4 OLUCAK 0,277 LPGDE YAKACAK HEMDE YAĞ BUJİ HAVA FİLTRESİ KOMPLE KESİCİ BOBİNLER YENİ TESİSAT YENİ ANAHTAR BEN DAHA NE YAPAYIM YA VARSA BİR BİLEN NE OLUR SÖYLEYİN İÇİMDEN ARABAYA BİNMEK BİLE GELMİYOR.EN SON BU HAFTA BİLGİSAYAR GAZ ANALİZİ VE MOTOR TESTEDE GRDİM YİNE DAHA FAZLA YAKMAYA BAŞLADI YARDIM LUTFEN

Lpg'nin litresini kaç liradan alıyorsunuz ve ayni şartlarda aracınız benzin tüketimi kaç litredir?

öncelikle merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede var aracım 2008 fiat fiorino 1.4 active lpg sistemi nin modeli hakkında bilgim yok ama brc marka ve 2 sorunum var birincisi arkadaşın dediği gibi lpg çalışırken benzinde eksiliyor bir diğeride lpg full olmasına rağmen benzine geçip kırmızı ışığın yanıp sönmesi depo full ken benzinle dolaşıyorum

Hava şartlarına ve gün için aracın soğuyup tekrar çalıştırılmasına bağlı olarak aylık yaklaşık 10-15 lt civarı benzin tüketiminiz olabilir. Aracınız sesli uyarı vermeden bezine geçiyor ise lpg tesisatında temassızlık ve devir değerinin kontrol edilmesi gerekiyor. Gerekli kontroller için iletişim bilgilerini www.brcnerede.com da bulabileceğiniz size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler