+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GAZDAN BENZİNE GEÇME İSTEĞİ

GAZDAN BENZİNE GEÇME İSTEĞİ

Değerli firma yetkilileri,
    1995 Mercedes C200 (w202 kasa) marka aracıma 1,5 buçuk yıl önce Brc marka sıralı sistem lpg kiti taktırdım. Bu kiti kullanmaya başladığım ilk günden hiç bir problem yaşamadım ve gayet de memnundum. Takii geçen haftaya kadar, geçen hafta uzun bir yolculuğa hazırlanırken gaz ayarına baktırmak istedim. Taktırdığım servise, yetkili servis tabii. Ne olduysa bu gaz ayarından sonra oldu yada o gaz ayarı vesile oldu. Şimdi aracım seyahat esnasında yakıt olarak gazı kullanırken gaz pedalına basılı iken hiç bir problem yok fakat ayagınızı gazdan kesince ikaz sesi verip kendini benzine almamı istiyor. Yani bir başka deyimle yokuş yukarı gazda problem yok fakat yokuş aşağı gazda gidemiyorum. Servise götürdüm ayarına bakıp normal olduğunu sölediler. Devam ederse tekrar gelmemi istedile gitmeden önce size danışmak istedim. Yardımcı olursanız memnun olurum...

Cevap: GAZDAN BENZİNE GEÇME İSTEĞİ

Proğramda Ayarlar/Devir/Gelişmiş menüsünden Ton Min.Cut-Off değerinin 0,500 ms'den küçük olup olmadığı kontrol edilmesinde fgayda var.

Cevabınızda yazdığınız Ton Min.Cut-Off değerinin 0,500 ms'den küçük mü olması gerekiyor.

Evet küçük olması gerekiyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler