+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 307sw trptonik lpg yardım

307sw trptonik lpg yardım

SELAM ARKADAŞLAR 2004 PEUGEOT 307SW TİPTRONİK VİTES ARAÇ ALDIM. LPG TAKKTIRCAM ÖNERECEBİLCEĞİNİZ MARKA VARMI. BENİM ARACIM DIŞTAN STEPNELİ DIŞTAN SİMİT TANK TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BUNUNLA İLGİLİ DEZAVANTAJ LARI VARMI. DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZE ÇOK İHTİYACIM VAR İNTERNETTEN ANKARADA **** OTOGAZ DİYE Bİ FİRMA VAR OSTİMDE. TELDEN GÖRÜŞTÜM DÜZGÜN İNSANLARA BENZİYORLAR BU FİRMA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI..

Cevap: 307sw trptonik lpg yardım

Türkiye' de fabrika çıkışlı sıfır araçlarda test edip onaylanan ve tercih edilen LPG dönüşüm sistemi BRC' dir. (FIAT-CHEVROLET-DAIHATSU-HYUNDAI) Pazardaki hiçbir marka bu konuda BRC ile boy ölçüşemez.
    Yukarıda sıralanan firmaların o kadar marka içinde BRC' yi tercih etmesi bir tesadüf değildir.
    Bu nedenle başka marka arayışına girmeyin. Aracınıza takılacak kit BRC SEQUENT MY07 modelidir. Daha detaylı bilgi için
    Ankara Bölge bayimiz :
    Mavi Denizler 0-312-385 95 55
    İyi günler.

KAYBETMEK YOK

Cevap: 307 trptonik lpg yardım

İYİ GÜNLER BENİM 307 1.6 TRPTRONİK OTOMATİK VİTES ARABAM VAR ARABAYI DOĞAL OLARAK EŞİMDE KULLANIYOR. YOKUŞTA GERİ KAÇIRMAMADESTEĞİ İPTAL OLUYOR MU ACABA VEDE HANGİ BRC SİSTEMİ TAKTIRMALIYIM. KESİNLİKLE SORUN YAŞAMAZSINIZ DİYEBİLİYORMUSUNUZ?

Lpg montajndan sonra Otomatik şanzumanınızın çalışma karekterinde herhangi bir değişiklik olmaz.Aracınıza MY-07 modeli uygulanacak.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benim aracımda sequent24 plug&drive mevcut(Aracım 2004 model,otomatik şanzuman,peugeot 307) Neden MY07 olmalı diyorsunuz anlayamadım.Acaba benim arabamın lpg kiti yanlış mı?

Dört silindili araçlar için fiat olarak uygun kitimiz MY-07'dir.Pug&Drive daha gelişmiş bir kitimizdir.

mrb arkadaslar benım arabam pegout 307 XT Triptonik 2002 model aracıma en uygun lpg sistemi ne olabilir benım aracımdan olupta taktıranların ve bu konuda uzman olanların cevaplarını beklıyorum ıyı aksamlar

Aracınıza 4 silindirli araçlara tavsiye ettiğimiz MY-07 uygulanacak.

SAYIN EMREi;

Peugeot 307 araçlarının lpg dönüşümünde maceraya gerek yok.Bu araçlara BRC MY-07 montajı belirtilen esaslara göre yapılırsa sorunsuz şekilde kullanırsınız.Detaylı bilgiler yetkili bayilerimizde mevcut.İyi günler...

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ
    www.ozenclerotogaz.com.tr

Alıntı emreemre1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar benım arabam pegout 307 XT Triptonik 2002 model aracıma en uygun lpg sistemi ne olabilir benım aracımdan olupta taktıranların ve bu konuda uzman olanların cevaplarını beklıyorum ıyı aksamlar

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A
    ÖZENÇLER OTOGAZ ABDULLAH ÖZENÇ
    Çepni Mah. Aşağı San. 6.Çelik Sokak
    No:6-8-10 ÇORUM Tel:0364 213 51 73
    MEHMET ÖZENÇ GSM:0533 523 67 59
    www.ozenclerotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler