+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sayın yetkililer yardımınıza ihtiyacım var

sayın yetkililer yardımınıza ihtiyacım var

sayın yetkililer 89 model bir flashım var. aracımda çeşitli modifikasyonlar var performansa yonelik, performansında da aslında memnunum bulundugun şehirde benim aracım gibi flash yok. fakat uzerindeki mikser broadway mikseriymis takanlar oyle solediler. aracıma uygun mikseri nasıl bulabilirim. mikseri buyuttugumde nasıl bir fark hissederim. manager için olan mikseler aracıma uyarmı. yakıtın biraz artması hiç sorun degil, performans artsın yeter. fiberden mikser yaptıranları da duydum. kutahyada ikamet etmekteyim. yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Cevap: sayın yetkililer yardımınıza ihtiyacım var

Yetkili bayilerimize müracaat etmeniz durumunda gerekli kontrolleri yaparak yardımcı olacaklardır.
    http://www.brcnerede.com

sagolun. bir de şu var ben sadece mikseri değiştirmek istiyorum. ayar filan yaptırmıyacagım onlara sorun olmaz demi. yanlış anlaşılmaaktan korkuyorum. kütahyada gaz ayarı yaparken sadece az yakmasını göz önüne alıyorlar aracın, performansı düşünen yok hiç

Mikser değişiminden sonra ayarların kontrol edilmesinde fayda var.

tms otogazda takılan bır beyın ve verılen servıs otogazda montaj tarıhı 01 01 1970 yazıyor bu böyle normalmıdır bu sekılde muaynede sorun cıkmazmı sonuçta ben lpg kıtımı 2006 yılında taktırdım ve 10 yıl gecerlılığı var bu servıs rapor kagıdına bsey derlermı yoksa bır gecerlılığı yokmudur saygılar-

Sorunuz çok açık olmamakla beraber sistemde 10 yılda bir değişmesi geren tanktır ve üzerinde imalat tarihi mevcuttur.Kontrolü bu tarihe bakmak sureti ile yapılmaktadır.Bahsettiğiniz tarih olayında hatalı yazım olabilir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler