+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PALIO YAKIYO

PALIO YAKIYO

YA BEN 4 AYDIR 99 PALIO 1.4 BINIYORUM1O LITRE BENZINLE SEHIRICI 100KM BILE YAPMIYOR UZUNYOLU NORMAL YUZDE 6 AMASEHIR ICI FELAKET BIDESAMANDIRA 40 KM GIDINCE KIRMIZI YANIYOR COZEMEDIM SERVISE GOTURDUM VERILER NORMAL ARAC 60000DE,NASI OLUR YANI 400LIRA YAKAMAZ 1.4 ARAC BILGILERINIZI PAYLASIRSANIZ SEVINIRIM BIDE BU1.4LERIN SAMANDIRASI KLASIK BOZULUYOMUS VARMI SIZDEDE OLE BI SORUN

Cevap: PALIO YAKIYO

Aracınızda kullandığınız lpg sisteminin marka ve modeli nedir?Bahsettiğiniz şamandıra benzin şamandırası mı yoksa lpg şamandırası mı?Aracınız 10 litre benzin ile 100 km bile yapmıyorsa kaç km yaptığını yazarmısınız.Saygılar

ya benım aracım benzınlı 80 km de benzın bıtıyor yardımcı olursanız sevınırım

Öncelikle benzin yollarında kaçak kontrolü yaptırınız.

benim arabam 2009 palio sole.arabama lpg taktırmak istiyorum.ama çok kararsızım ayda ortalama 800 kmyapıyorum.lpg taktırırsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım.taktırırsam ne gibi önlemler almalıyım.palio 1.4 lpg yi kaldırırmı?teşekkürler........

Endişeleriniz yersiz.Sistemlerimiz ile lpg tüketiminiz litre olarak benzinden max.%15-20 daha fazla olur.Lpg tüketim hesabınızı bu duruma göre yapabilirsiniz.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Arkadaşımın aracı için yazıyorum. Araç 2001 model palio EL. Tek noktadan enjeksiyonlu. Şimdi bu araca takılacak olan LPG sıralı mı olacak yoksa normal mi? Ya da tek noktadan enjeksiyonlu araçlar için üretilen bir sistem var mı?

Tek noktadan enjeksiyonlu lpg montajı yapılacak yetkili bayilerimiz gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler