+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OPEL ASTRA LPG PERFORMANS SORUNU

OPEL ASTRA LPG PERFORMANS SORUNU

SELAM BENDE 2002 OPEL ASTRA ELEGANCE VAR.ARACI ALALI 1 YILA YAKIN OLDU BRC MARKA LPG DEN MEMNUNKEN İSTANBUL TUZLA SERVİSİNDE GEREK YOKKEN AYAR YAPTIRIDM VE ÜZERİNDEKİ PROGRAMIN İİ OLMADIĞINI SÖYLEYEREK BAŞKA PROGRAM YÜKLEDİ VE ÇEKİŞ SORUNU BAŞLADI.ARACIN İLK LPG SİNİN TAKILDIĞI YER 2 A MÜHENDİSLİK.GİRESUN SERVİSİNDE BAŞKA PROGRAM YÜKLENDİ HALA AYNI.ACABA BU 2A MÜHENDİSLİK HANGİ PROGRAMI YÜKLÜYORLAR...

Cevap: OPEL ASTRA LPG PERFORMANS SORUNU

Aracınızda hangi model sistem var?

bilmiyorum gecen yıl takılan brc sistemi 1 yıl dolmak üzere

MY-07 aracınıza rolantide ve yolda lpg ayarı yapılacak.İlgili modelde 1.14 versiyon veya Plug%Drive proğramlarını her ikiside kullanılmaktadır.Plug&Drive daha yeni versiyondur ve daha kolay ayar yapma imkanı verir.

selam aracımı bugün itibari ile kars bayinize götürüdüm fakat bu modele 1*14 veya plug dirve programını yükleyemeyeceğini söyledilr.bende 2a dan böyle tavsiyede bulundular dedim fakat benim araca başka program uymazmış.ayarlarının tam olduğunu söylediler fakat performans sorunum hala devam etmektedir..

Aracınızdaki sistem MY-07 değil ise yüklenemez.Mevcut üzerindeki proğramı ile ayarları kontrol edilebilir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler