+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG Km testi ve Yakit Deposu gostergesi

warpnet
    Guest
    Merhabalar.

Oncelikle BRC Sequent 24 ile herseyin mukemmel gittigini ve cok memnun kaldigimi ifade etmek istiyorum. 

Bir depo ile kac Km yol yapabilirim testini uygularken, simit tanktaki gazi sonuna kadar kullanmak istedim, yakit bittikten sonra tekrar full depo dolum yaptigim halde gaz seviyesi lambasi halen yanip soner durumdadir. gostergenin ayari mi bozuldu veya tekrar full depo dolum yaptigimda duzelecek mi bilemiyorum. 

bir baska forum yazisinda ayar yapilmasi gerektigini soyluyorlardi. acaba benim de buna ihtiyacim var mi? 

Bu arada 2000 Motor Vectrada LPGnin litresi  1.5 YTL iken 40 YTL ile sehirici yogun trafikte 320 KM yol yaptim. bu normal bir deger midir paylasirsaniz sevinirim. 

tesekkurler.
    iyi calismalar.

Ucretlendirme kesinlikle normal bunu soyleyebilirim ama gosterge olarak birsey diyemeyecegim

donusumu nezaman yaptin ve bugune kadar kac depogaz yaktin bunlari yazarsan daha iyi bir fikir yurutebiliriz

warpnet
    Guest
    Donusumu 2 ay once yaptim ve yaklasik 6 bin km yol katettim. kac depo harcanmis oluyor tam kesin birsey diyemem cunku kimi zaman yari depo halinde full yapiyorum. fakat akaryakit istasyonunda her zaman full depo olacak sekilde dolduruyorum. 

Ayrica 4 kademeli gostergede 30 km yol katedince bir kademe sonuyor,  50 km sonra digeri sonuyor, kalan 2 kademe ile 250 km yol gidiyorum. 

tesekkurler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler