+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaz aldiktan sonra sorun

Arkdaslar dun aksam gazim azaldigi icin bir istasyondan gaz aldim.Gaz aldim marsa bastim araba calisti aradan 2 yada 3 saniye gecti araba istop etti.Ne kadar ugrastiysam gazda calistiramadim.Sonra benzine alarak yoluma devam eetim.yaklasik 15 dakika sonra tekrar gaza almayi denedim ve arac sorunsuz calisti ve yoluma devam ettim ve bir daha sorun cikarmadi.Acaba bu sorun neden kaynaklanmistir.yardimci olursaniz sevinirim.

Aracinizda mikserli sistem ve degisik markali bir regulatorle sorun yasadiginizi daha once yazmistiniz. Problemin regulatorde oldugunu size bildirmistik. Bu problemi hallettiniz mi? Regulatoru degistirmeden farkli sorunlar yasayacaginiz goruluyor.  

Kadir bey regulatordeki sorunumu anlatarak yardimci olmalarini istedim ve regulatorde herhangi bir sorunun olmadigini soyledir.birde soyle bir durum var nadiren de olsa rolantim kendi kendine yukseliyordu 1200-1400 arasina.Adamlar orda test ettiler onlarin yaninda boyle bir sey yapmadi.dolayisiyla sadece kontrol ettiler.Sayin Kadir bey sizce sorunum regulatorun kalitesizliinden mi yoksa regulator arizali o yuzdenmi_?Cunku regulator 2 yil garantili ve alali cok kisa bir zaman oldu.yaklasik 2,5 ay oldu.Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.Boyle bir sitede sizin gibi uzman kisilerden bilgi almak ve ilgilenmeniz inanin herkesi cok memnun ediyor kanisindayim.

Aracinizdaki diger aksamlari kontrol ettireceksiniz. Gormeden bir yorum yapmamiz dogru olmaz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler