+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chevrolet Cruze Lpg Donusumu Bobin Sorunu Cikariyor mu?

Chevrolet Cruze Lpg Donusumu Bobin Sorunu Cikariyor mu?

Oncelikle merhabalar,
    5 Ay oldu chevrolet cruze sahibiyim bundan evel dizel auris kullanicisiydim.Cruze aldigima bin pisman oldum cunku benzinli ve otomatik vitesli butceme ayda 1 milyar gibi bir benzin yuku getirdi. Bundan evel ayni yol icin 450ytl gibi bir harcamam vardi.
    Arkadaslarimla olan sohpetlerim sonucumda lpg donusumunde en genis know how'a BRC'nin sahip oldugunu ve bayilerinizin iyi ve yerinde destek verdigini de ogrenmis bulunuyorum. Neyse kisa keserek soruma geleyim.
    Bilindigi gibi chevrolet cruze icin garantili lpg donusumu yapmiyor en azindan 113 bg'lik LS modeli icin boyle bir donusum yapmiyorlarmis.Forumlardan okudugum kadariyla chevrolet cruze opel ecotech motor kullaniyormus ve bu motor Bobin yanmasi ve baska aksakliklar cikarip lpg'ye uyum saglayamadigi icinde chevrolet donusturme islemine yanasmiyormus. Bu sekil bir sorun soz konusu olabilir mi?bu arabalar lpg donusumuna uygun degiller midir?Donusturme islemini yapsam ve bobin yansa bana nekadar masraf cikarir.
    Sizin her gun yuzlerce hatta binlerce arabaya bu donusumu yaptiginizi ve bunlarin bir kisminin da cruze olabilecegini hesaba katarak boyle bir sorunla karsilastiniz mi?Ya da BRC uzmanlarinin bu sorunun olusmasini engelleyebilecek bir sistem ve onlem bulmus olasiligi var midir?
    Bunun disinda donusum icin Bakirkoy'e yakin isinde profesyonel diyebileceginiz bayilerinizden birinin telefonunu paylasma imkaniniz var midir?
    Simdiden cok tesekkur ediyor, klavyem turkce olmadigi icin karakter hatalarindan olusabilecek rahatsizliktan dolayi herkesten ozur diliyorum

Cevap: Chevrolet Cruze Lpg Donusumu Bobin Sorunu Cikariyor mu?

1-Otomobil firmalarının bazı modellerine lpg dönüşümüne izin vermemesinin sebebi aracın lpg uyumsuzlugu veya sorun çıkartacağı için değildir.Pazarlama tekniği veya yeni bir model olması birazda prestij meselesidir belirtmek isteriz.
    2-Lpg'li araç bobin yakar gibi bir durum söz konusu değildir.Olay şudur araç bobini zayflamaya başlamıştır fakat benzinde sıkıntı çıkartmaz lpg daha güçlü bir ateşlemeye ihtiyaç duyduğu için sorun ortaya çıkar.Sistemlerimiz ile lpg tüketiminiz litre olarak benzinden max.%15-20 daha fazla olur.Lpg tüketim hesabınızı bu duruma göre yapabilirsiniz.Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; maliyet, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.Saygılar

Cevap: Chevrolet Cruze Lpg Donusumu Bobin Sorunu Cikariyor mu?

Bugun Cıplak Gözle Gördüm MEgane Aracdada Bobın Sorunu Verıyor Ve Tıtretıyor Acaıpde Zaten Yakıt Olarak Onemsenmıycek Paraya Gelıyor Bobınde cunku 4-5 yıldır kullanıyorduk.benzınle kullansan ıkı katı verırdın zaten yakıta.Cruze ıle bobın v.s sacmalık yenı gırdı dıye bu arac habıre kotuluyosunuz tupde v.s.de. ılk defamı tuplu arac kullanıyosunuz kı ? bobın arızası v.s. elbet yetkılı servıs benzınden kaynaklansada arıza tup takılı dıye tup yaptı dıyecek.renoda hepsıde verıcek bakımı v.s. bakarsan verım alırsın aractan.bakmazsan hepsınde gordum.her cruze alan memur sadece zengın bmwsı ıle karsılastırması sacma.3 yıllık araba motor acılmamıs nıye yakıyo alın her arabayı test edın.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler