+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araç boştayken bile stop ediyor...

Araç boştayken bile stop ediyor...

Arkadaşlar forumda yeniyim o yüzden konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın..

Benim aracım 93 model Opel Astra 1.6 Hatchback LPG'li (Sıralı sistem). Araçta 1 haftadır hiçbir sorun yoktu saat gibi çalışıyordu. Ama son 3 gündür araç boştayken bile stop ediyor. Aracı çalıştırıyorum normal bir şekilde çalışıyor, rölantide titremeye başlıyor. Hareket halinde sorun yok ama ışıklarda durduğumda araç boştayken bile titreme oluyor ve bazen stop ediyor. Rölanti ayarınıda 9'a ayarlamıştı komşumuz.
    Araba konusunda pek bilgi sahibi değilim sanayiyede gidip kazıklanmak istemiyorum önce size danışıyım dedim.. Yardımlarınızı bekliyorum...

Cevap: Araç boştayken bile stop ediyor...

Kullandığınız lpg sisteminin markası modeli ve komuşunuzun mesleği nedir yazarmısınız yardımcı olmaya çalışalım.Saygılar

Motor hakkında pek bir bilgiye sahip değilim o yüzden bilmiyorum açıkçası. Komşumuz servis şöförü olduğu için motordan anlıyor. Onuda göremiyorum kaç gündür 1 haftalığına şehir dışına çıkmış.
    Az önce yine çıktım trafiğe aynı gıcık etti beni. 2 kere stop etti araç..

Hiç bilmiyorum markasını. Komşum servis şöförü anlıyor az biraz motordan. Ama ona ulaşamıyorum şimdi. Ne yapcam bilmiyorum.

Kullanıdığınız lpg sisteminin markasını öğrenip yetkili bir servisine müracaat etmeniz en doğru seçenek gibi gözüküyor.

Teşekkür ederim yarın gitcez artık sanayiye ankarada oturuyorum nereye gidiyim sizce..

Kullandığınız lpg sisteminin markasına göre yetkili bir servis seçmeniz gerekiyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler